Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Flatline Için Tavsiyeler ?

syronix

Masculine but 16 y.o
Direk konuya gireceğim şuanda şafak 44 flatline dönemi geldi gibi hissediyorum iyice uyku düzenim garip bir şekilde bozuldu bildiğin baykuşa döndüm en azından baykuş gündüzleri uyur ben ne gece ne gündüz uyumuyorum 44 gün öncesi benle şuanki ben arasında uçurum var takviye almıyorum yardımınız gerekiyor

Flatline için tavsiyeler verirmisiniz?

defiantwarrior

Merkür Yolcusu
Bende ilginç bir şekilde mesela 10 gün normal 2 gün flatline gibi durumlar yaşıyorum. Bazen insan rahatlayamıyor gerçekten. Öyle durumlar olduğunda sadece hissettiğiniz o zihinsel acıya karşı kendinizi aktif tutun. Odağınızı çalışmaya, meditasyona veya her neyse ona verin. Tesla flatline yaşamış mıdır bilmiyorum ama onun obsesyona karşı mücadelesi bu şekildeymiş. Bir örnek aldığım profesör var kendisi ortalama 250-300 sayfa belki daha fazla okuyordu şöyle derdi çile çekmek zorundasın. Biz de bu süreçlerin içerisinde zaman zaman çile çekiyoruz o halde odaklanırsak mücadele edersek atlatırız. Ve insanlarla etkileşimde bulunursak o da rahatlatabilir.

kral6666

Venüs Yolcusu
Uyumaya yönelik spor yapmıyorsan ağırlık idmanı yapabilirsin.Bol bol meditasyon yap ve doğa yürüyüşlerine çık.

King Elessar

Mars Yolcusu
Yaklaşık olarak aynı günlerdeyiz, birkaç gün öncesinde ben de çok ağır flatline dönemindeyim. Benim o günleri rahat atlatabilmem sağlam ağırlık idmanı ve bol yürüyüşle oldu.
İdmandan sonra direk yürüyüşe çıkıp yaklaşık 20-25 bin adım atmadan dönmüyordum eve. Durum böyle olunca ciddi yorgun bir şekilde eve dönüyor, direk sıcak duş alıp yatağa yattığım anda direk bayılıyordum. Kısacası vücudu yormak, uyku için çok önemli.
Soğuk duş alıyorsan bunu kesinlikle uyumak istediğin saatten birkaç saat önce almalısın. Soğuk duş, dopamini doğal olarak arttırdığı için artan enerjiyle uykun gelmeyebilir. Eğer sabah güne başlayacaksam soğuk duş, akşam uyumadan ise sıcak duş alıyorum. Meditasyonu da uyku saatine çok yakın saatlerde yapmamanı öneririm, benim şahsen uykumu kaçırıyor.
Güneş ışığını ilk uyandığın gibi alabilmek için balkona çıkabilirsin. Sirkadiyen ritmini başlatabilmen için bu gerçekten önemli. Hatta güneş batmadan önce de yürüyüşe çıkabilir, vücudunu uyku için hazırlayabilirsin.
Çinko, magnezyum, d vitamini ve omega 3 kullanıyorum. Bu tarz takviyeler çok faydalı oluyor, doktoruna danışarak kullanabilirsin.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Akışına bırakmak en güzeli flatline dönemi için. Su akar yolunu bulur. Vücudun kimyasını bozmamak ve bizi meşgul edecek şeylerin içinde olmak süreci kısaltabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6