Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İçindeki Büyük Güç! [Çeviri Kitap]

Muhammed bulur

Mars Yolcusu
Çevirmen Üye
1 ayda çevirisini yaptığım harika bir kitap Robin sharma kitabı'dır basite indirmeye çalıştım umarım beğenirsiniz. ilk çevirimi burada paylaşıyorum Play Store book'ta paylaşmak yerine yararlı olması açısından size paylaşmayı karar verdim bir teşekkür yeter bana. Aynı zamanda İlk çevirdiğim kitap. İyi okumalar.. Bazı kelimelerde hata görürseniz bana bildirmekten çekinmeyin.
kitabın konusu:
Başarı aslında yaratıcı bir arayış ve sağlıklı bir özgüvenin yansımasıdır.
Dünya Fotoğrafı Bilim Kurgu Kitap Kapağı.png
link:
Google drive link:

Son düzenleme:

Don Zenon

Mars Yolcusu
Şimdi göz attım. Tasarım gayet güzel ve orijinalini aratımıyor. Mutlaka okuyacağım. Ellerine sağlık.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Eline sağlık. David Goggins’in Cant Hurt Me kitabını da çevirebilir misin?
Türkçe halini hiç bulmadıysan ben şansıma bi ara google çeviri halini bulmuştum. Şimdi silinmiş her yerde. Pdf olduğu için hiç okuyasım gelmiyor ancak başlayacağım. Çok şey katacağını düşünüyorum.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Türkçe halini hiç bulmadıysan ben şansıma bi ara google çeviri halini bulmuştum. Şimdi silinmiş her yerde. Pdf olduğu için hiç okuyasım gelmiyor ancak başlayacağım. Çok şey katacağını düşünüyorum.

Çok teşekkür ediyorum ama bu gibi uç durumlar beni motive etmiyor. Diyorum ki bu adam yapmış, dipten yukarı çıkmış ama herkes yapamaz diyorum, ben de o yapamayanlardan olabilirim ve yapacağımın garantisi yok, belki yapamadan öleceğim

Muhammed bulur

Mars Yolcusu
Çevirmen Üye
Çok teşekkür ediyorum ama bu gibi uç durumlar beni motive etmiyor. Diyorum ki bu adam yapmış, dipten yukarı çıkmış ama herkes yapamaz diyorum, ben de o yapamayanlardan olabilirim ve yapacağımın garantisi yok, belki yapamadan öleceğim
Böyle dediğin için yapamazsın. Kişisel gelişim meydan okumasına katılman yararlı olacaktır.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Maksat mentaliteni değistirmek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6