Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Relapse Oldum Çok Kötü Hissediyorum

unnamed1337

Yeni Üye
Evet başlıktan da görüldüğü üzere az önce süreci bozdum. Her şeyden nefret ediyorum pişmanlık içerisindeyim intihar noktasındayım şu an. En son 8 Ağustos 2023'te edging yaparken süreci bozmuştum bu sefer yine aynısı oldu. Öylesine gezinirken bozduğum gün yaptığım kişinin videolarına bakmak geldi aklıma ardından izlerken (yaklaşık 2-3 saat bu şekilde takıldım) çok zevk aldığımı fark ettim. Cinsel organıma falan bakmaya başladım derken o sırada istemsiz şekilde birden boşaldım. Bu sene sınav senem baya stres içerisindeyim kafamı dağıtmak istedim ancak çok pişmanım yaptığım hatayı tekrar yapmasaydım keşke. Kendimden nefret ediyorum. Sürece o kadar emek vermiştim kendimi günahkar olarak görüyorum içimde bir boşluk var şimdi tekrar nasıl başlayacağım lütfen yardım edin.

Son düzenleme:

surec

Merkür Yolcusu
hocam öncelikle kendini bir bozma döngüsüne sokma sonuçta bozdum kafasıyla hareket etme bozduğun yerden ayrıl başka bir mekana geç

unnamed1337

Yeni Üye
hocam öncelikle kendini bir bozma döngüsüne sokma sonuçta bozdum kafasıyla hareket etme bozduğun yerden ayrıl başka bir mekana geç
Hocam haklısın o kafaya girmedim unutmaya çalışıyorum ama ne yaparsam yapayım aklıma sürekli bozduğum geliyor kafayı yiyeceğim.

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Bunun tek ve kesin yolu günaha giden tüm yolları kapatmaktır nefsini kontrolden çıkaran her şeyi bırakmalısın. Sağlıklı dusunce için zihnine aldığın şeylere dikkat et.Muzik film dizi içinde tetikleyiciler olduğu için onlardan uzak kalmak daha iyi bir fikirdir.Cevrene de dikkat et temiz ve pozitif enerji yayan alanlarda bulun bunlar olayın ve başlangıcın ilk ve olması gereken kısmı.

unnamed1337

Yeni Üye
Bunun tek ve kesin yolu günaha giden tüm yolları kapatmaktır nefsini kontrolden çıkaran her şeyi bırakmalısın. Sağlıklı dusunce için zihnine aldığın şeylere dikkat et.Muzik film dizi içinde tetikleyiciler olduğu için onlardan uzak kalmak daha iyi bir fikirdir.Cevrene de dikkat et temiz ve pozitif enerji yayan alanlarda bulun bunlar olayın ve başlangıcın ilk ve olması gereken kısmı.
Hocam zaten tetikleyiciler ile başa çıkabiliyordum ayıptır söylemesi yaz geldi yavaştan ister istemez açık giyinenler oluyor ama onlarla başa çıkıyordum yine de müzik film dizi çok etkilemiyor dediğim gibi ama ben rahat duramadım ve edging yaptım en son süreci bozduğumdaki gibi tekrar bozdum baya kötü durumdayım.

Chumyuk

Faphichulo
Şu anda hissettiğin tüm olumsuz duyguları daha uzun süreli bir evre için hırsa ve motivasyona dönüştürme zamanı hocam. Hepimiz hata yaparız, önemli olan bundan ders çıkarıp yolumuza daha sağlam devam etmek.

unnamed1337

Yeni Üye
Şu anda hissettiğin tüm olumsuz duyguları daha uzun süreli bir evre için hırsa ve motivasyona dönüştürme zamanı hocam. Hepimiz hata yaparız, önemli olan bundan ders çıkarıp yolumuza daha sağlam devam etmek.
Hocam motivasyonum tam sorun şu iki kere aynı hatayı yapınca insan dayanamıyor.

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Hocam zaten tetikleyiciler ile başa çıkabiliyordum ayıptır söylemesi yaz geldi yavaştan ister istemez açık giyinenler oluyor ama onlarla başa çıkıyordum yine de müzik film dizi çok etkilemiyor dediğim gibi ama ben rahat duramadım ve edging yaptım en son süreci bozduğumdaki gibi tekrar bozdum baya kötü durumdayım.
ruhsal olarak boşluktasındır.Bir anlam eksikliği hissediyor olabilirsin.İnancın var dinini araştır öğren.

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Hocam haklısın o kafaya girmedim unutmaya çalışıyorum ama ne yaparsam yapayım aklıma sürekli bozduğum geliyor kafayı yiyeceğim.
düşünceyi ne kadar ciddiye alırsan o kadar ciddi olarak karşına gelir.Bunun için sana bir kanal önereceğim hayata uyan kanalına katıl düşünce izleme yap bunu dene bunu yapanlar memnun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6