Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

100 Gün Oldu Değişen Bir Şey Yok

Tanjiro

Merkür Yolcusu
Katılım
13 Ara 2020
Mesajlar
159
Tepki puanı
206
Puanları
58
.İş para kiź hiçbiseyim yok.
Paranın olmaması ve mutsuz olmanın sebebi işinin ve paranıın olmaması istediklerini yapıp alamaman ve yeteri kadar gezememen. Bunlar da depresyon ve özgüven kaybını getiriyor. Bu da karamsarlık ve kötü düşüncelerin benimsenmesi ile sonuçlanıyor. Sorun sadece kız değil çok fazla erkek arkadaşının olduğunu da zannetmiyorum. Nofap sadece iradene sahip çıkmak ve bu başarı hissi ve motivasyonunu diğer işlerde kullanmak için var.

" Oha ilk defa 40 gün boyunca bu pmo olayını yapmadım. ( Gaza gelir ) Spora da başlarsam çok iyi olur. Vücudum da güzelleşir. Sağlığım da artar. Uykumu düzene sokabilirim ya da yeni bir dil öğrenebilirim. Kariyerimi daha da ilerletebilirim. Bu 90 gün benim hayatımda kendimi zorlayacağım en iyi zaman olacak " Tarzı gibi bir şey nofap. Araç değil amaç yani.

Siz malum şeye devam edin onu sonra bırakırsınız iş bulun hocam.
 
G

gordon

Misafir
Forumda, neverfap arabanın sadece benzini direksiyonu nereye kıracağın senin seçimin denmişti; buna katılıyorum.
 

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Katılım
8 Tem 2023
Mesajlar
167
Tepki puanı
248
Puanları
64
Bunu bir podcast te anlatıyordu. NoFapi amaç değil araç olarak görürseniz kazanırsınız. Nasıl araç? Mesela porno izleyip mast yapacağın süreyi insanlarla tanışarak harcamak..

NoFap'in getirdiği 'bir şeyleri yapabiliyorum' özgüvenini hayata uyarlamak ve pozitif enerji saçmak.. Ki 100 gün devirmişsin iradesi güçlü bi abimizsin demek ki. Mesela ben deviremedim o kadar.

Yükselen testosteronu hayata enjekte etmek, mesela ağır spor yapıp seksi bir vücut inşa etmek liste böyle gider.

Ben 100 gün yapmadım bütün kızlar bana gelsin demek imkansızdır. Dışarıda max rekoru 2 gün olup kız bulabilenler de var.

NoFap bir araçtır.
 

Kendimlebaşbaşa

Yeni Fapstronot
Katılım
27 May 2023
Mesajlar
26
Tepki puanı
22
Puanları
4
Nofap sorunun bağımlılıkta olup olmadığını öğrenmek için iyi bir araç, bir sıkıntınız varsa mutlaka denemelisiniz. Belki çözüm burdadır, belki değildir. Fakat sorun bağımlılık değilse bile, pmo'ya devam etmenin anlamı yok. Nofapden kazanç sağlayamasanız da kendinize daha da zarar vermenin önüne geçmiş olursunuz
 

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
52
Tepki puanı
59
Puanları
21
Hayatın amacı kız bulmak kısmına kadar acaba nereye bağlayacak diye düşünüyordum. Tam bir mağdur loser kafası bu kafa bi yere varamaz 100 değil 1000 de yapsan boş, dost acı söyler
 

bguven27

Yeni Üye
Katılım
12 Ağu 2023
Mesajlar
19
Tepki puanı
8
Puanları
3
Ben 45.gündeyim hayatımda bu kadar enerjik ve mutlu hissetmedim.Senin psikolojin bozuk veya kötülemelik için gelmişsin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst