Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

.

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Arkadaşlar zihin yapımızı değiştirmek tek acısız çare ben buna inanıyorum yoksa 500. Günde yine bozarız sürece devam edin elinizden geldiğince bozmayın ancak bu süreçte hergün kafa yapınızı değiştirmeye çalışın ben kendime inanıyorum eğer ben degistirirsem size yazarım PBKY kitabında açıklıyor aslında, sadece içselleştirmemiz lazım.

Tempest

Yoda
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Selam arkadaşlar 48 günluk surecimi bozdum aptal aptal tetikleyicilere bakip bozmuş bulunmaktayim gercekten yaptiktan sonra yaşamis oldugum pismanlik donup kaldim intihar dusunceleri gecti kafamdan 48 gunluk dolu dolu emegim heba oldu gercekten napicagimi bilmiyorum salak gibiyim tekrar baslamak icin motivasyonum yok ölmek istiyorum yardimci olun lütfen
Şuan 49. Gündeyim başlamadan önce çok yüksek çok zor bir sayı gibi duruyordu şuan o kadar da büyütülecek bir sayı olmadığını anladım. Defalarca relapstan sonra bu sayıya ulaştım .Yani önemli olan sayılar değil mevzuyu beyinde bitirmek.

Benözgürbiriyim

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bu mesajı relaps kafasıyla yazdın ve birkaç gün sonra böyle bir mesaj yazdığın için pişman olacaksın,relaps hiçbir şeyin sonu değil.48 gün gibi güzel bir süreç yaptın sonrasında yaptığın hatadan ders çıkardın şimdi çok daha iyi bir sürece başlayacaksın.Yeni sürecinde başarılar

wou

Ay Yolcusu
Şöyle düşün beynindeki tahribatı 48 gün de olsa yeniledin tamir ettin.

Bu tamir bir gün aksadı sadece öyle düşün.Pişman olunacak bişey yok.

Pişman nasıl olursun.O 48 gün boyunca pmo yaparsan olursun.
Şimdi kaldığın yerden devam et yani salla gitsin.

UmudumuKaybetmedim

Venüs Yolcusu
Kendini “ Ben 48 güne ulaşmış birisiyim demek ki bağımlı değilim. Ben bu illeti bırakabilirim! “ diye motive etmek varken neden kendini üzesin ki? Devam et dostum sırf sen üzgünsün diye dünya sana yol vermeyecek. Yolun açık olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6