Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2022 Youtuberlık

AoiHojo

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 5 yıldır YouTube içerik üreticisi olmak istiyorum şimdi bolca boş zamanım var İngilizce içerik üretmek istiyorum sizce bu zamanda Youtube'a başlamak mantıklı mı cevaplarınız çok önemli

Siriusblack44

Yeni Fapstronot
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 5 yıldır YouTube içerik üreticisi olmak istiyorum şimdi bolca boş zamanım var İngilizce içerik üretmek istiyorum sizce bu zamanda Youtube'a başlamak mantıklı mı cevaplarınız çok önemli
Bende deniyorum shorts fln 8 abone var

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Bende yapıyorum. Daha yeni başladım. Yabancı finans videoları çekiyorum. Çoğunlukla internetten yararlanıyorum. Kopyala yapıştır tarzı. Capcut dan ses de ekliyorum. Arkaya müzik. Birde fotoğraf veya video . Yavaş yavaş kendini geliştirirsin. İsmi Filofax . Short videomda var , uzun videolarıda var. Benimkininde 7 abonesi var :) . Ama 2 hafta oldu

Siriusblack44

Yeni Fapstronot
Bende yapıyorum. Daha yeni başladım. Yabancı finans videoları çekiyorum. Çoğunlukla internetten yararlanıyorum. Kopyala yapıştır tarzı. Capcut dan ses de ekliyorum. Arkaya müzik. Birde fotoğraf veya video . Yavaş yavaş kendini geliştirirsin. İsmi Filofax . Short videomda var , uzun videolarıda var. Benimkininde 7 abonesi var :) . Ama 2 hafta oldu
Dostum farklı ve kendi özgü içeriğini yaparsan kazanırsın bende senin gibi kopyala yapıştır arkaya bir fon müzik kopmalık bitti yani😅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6