Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

21 Günlük Ağustos Ayı Meydan Okuması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Opera Snapshot_2022-08-08_202651_imgflip.com.png

AĞUSTOS AYI MEYDAN OKUMASI
21 Günlük Mücadele

Evet arkadaşlar, yeni bir meydan okumayla karşı karşıyasınız. 21 gün boyunca mücadele verip 30 Ağustos'ta kutlama sayımızı 2'ye çıkartacağız. Bir büyük ve şanlı zaferi kutlarken aynı anda küçük bir zafer daha kutlamak güzel olur diye düşünüyorum.

Meydan okumaya katılmak için "KATILDIM" yazmanız gerekmektedir. Katılımlar 9 Ağustos'tan sonra kapanacak ve meydan okuma başlayacak.
Meydan okumamızda 1 adet kontrol dönemi olacak. Bu tarih ise 20 Ağustos günü yapılacak. "DEVAM" veya "RELAPSE" yazıp bildirmeniz gerekmektedir.

MEYDAN OKUMA SONA ERMİŞTİR.

KAZANANLAR
Hepinizi tebrik ederim. Bir sonraki meydan okumada görüşürüz.

Son düzenleme:

Ercssahin

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 833

AĞUSTOS AYI MEYDAN OKUMASI
21 Günlük Mücadele

Evet arkadaşlar, yeni bir meydan okumayla karşı karşıyasınız. 21 gün boyunca mücadele verip 30 Ağustos'ta kutlama sayımızı 2'ye çıkartacağız. Bir büyük ve şanlı zaferi kutlarken aynı anda küçük bir zafer daha kutlamak güzel olur diye düşünüyorum.

Meydan okumaya katılmak için "KATILDIM" yazmanız gerekmektedir. Katılımlar 9 Ağustos'tan sonra kapanacak ve meydan okuma başlayacak.
Meydan okumamızda 1 adet kontrol dönemi olacak. Bu tarih ise 20 Ağustos günü yapılacak. "DEVAM" veya "RELAPSE" yazıp bildirmeniz gerekmektedir.

Hepinize başarılar dilerim.
  1. Arda_2
Katıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6