Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

3 Gün Boyuca Sınırları zorlamak

Krozo

Yeni Üye
TERMİNATÖR MODU

Geçen hafta yaptığım monk modu bana çok şey kattı şimdi ise sınırlarımı zorlayıp yeni bir şey deneme kararı aldım adı farklı olsun dedim aklıma terminatör geldi :D
bu modu yavaş yavaş arttıracağım şimdi 3 gün(Salı-Çarşamba-Perşembe) ile başlıyorum eğer çok verimli olursa gelecek hafta daha uzun yapacağım
3 gün boyunca yapacaklarım:
-Saat 5:30'da kalkmak
-En az 8 saat ders çalışmak
-Sabah 6 da soğuk duş
-İnternet kapalı olacak ders çalışacağım videoları ve bir kaç podcast indireceğim
-Şeker yasak(meyve şekeri hariç)
-Her gün 1 belgesel izleme hakkım var(onları da indireceğim)
-Minimum 1 saat kitap okuma
-Her gün sadece bu foruma günlüğümü yazmak için kullanacağım
-1 Saat dışarı çıkma izni(basketbol yürüyüş serbest)

Krozo

Yeni Üye
1.Gün
5:30 yerine 6:30da uyanabildim sabah aldığım soğuk duş ÇOK iyi geldi yürüyen ölüyken birden terminatöre döndüm diyebilirim
Bir taktik bırakayım soğuk duşa girebilmek için:
Bir şarkı açın ve patlama yerinde soğuk duşa girin ve şarkı bitine kadar çıkmayın min. 3 dakika kalıyorsunuz bu bile çok yeter size ,ben Unstoppable veya Solo gibi birden patlayan şarkıları tercih ediyorum.
Şeker olarak sadece ekmek yedim maalesef(evde ekmek dışında yiyecek yok be abi :/)
İnternete çok az baktım,ama yine de bozmuş oldum
Genel olarak çok verimli bir gündü 8 saat ders çalıştım günümün 1/3 ediyor bu da
2. günde görüşmek üzere yarın 3 tane alarm kurdum :)

-Saat 5:30'da kalkmak
-En az 8 saat ders çalışmak
-Sabah 6 da soğuk duş

-İnternet kapalı olacak
-Şeker yasak(meyve şekeri hariç)
-Minimum 1 saat kitap okuma
-1 Saat dışarı çıkma izni(basketbol yürüyüş serbest)

The King

Venüs Yolcusu
Tek alarm kur. Çaldı mı kalk... Sonraki alarmlara güvenerek tekrar uyuyabiliyor insan. Sabahın 6’sında soğuk duş büyük iş cidden:)

Krozo

Yeni Üye
Bazı durumlardan ötürü bu modu yarıda bıraktım yarın tekrar başlayacağım

Krozo

Yeni Üye
Tek alarm kur. Çaldı mı kalk... Sonraki alarmlara güvenerek tekrar uyuyabiliyor insan. Sabahın 6’sında soğuk duş büyük iş cidden:)
sabah yapılan soğuk duş öyle iyi geliyor ki alışkanlık edinmeye başladım 2 günde 1 soğuk duş alıyorum uyandıktan sonra,normalde kahve içmeden ayılmazdım soğuk duşun altında direkt zinde oluyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6