Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

43. Günümde Relapse Oldum

Yakup

Yeni Üye
43. Günümde relapse oldum nefret ediyorum bu iki illeten de kendime güvenimi ve kendime olan saygımı mahvediyor tecrübelerinizi yazmanızı bekliyorum teşekkürler.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör

Dot

Merkür Yolcusu
Eksiklerini sen daha iyi bilirsin. Onları doldur. Daha çok çalış. Umarım başarırsın.

Son düzenleme:

Kişisel Gelişim

Mars Yolcusu
Gun saymamak ve su an kacinci gunde oldugumu bilmemek, bana cok iyi geliyor. Umarim bir daha yapmazsin, mucadeleye devam.

Eff

Yoda
Günleri çok sık saymaya başladığın zaman, çok boş vaktin var demektir. Bu da iradenin bir süre sonra yenileceği.
Olur böyle şeyler kafana takma. Sadece mast yaptıysan hiç kafana takma direk devam et.
kendime olan saygımı mahvediyor
Bunun olmasına da gerek yok. Sonuçta 43. güne gelmişsin ve iyi bir ilerleme sağlamışsın. Tek hatanda bu ilerlemeler gidecek değil ya.

Şöyle bir önerim var. Bunu ilk defa yaptıysan süreç/2 = 21 den devam edebilirsin. Eğer sürecin kadar sürede tekrar yaparsan (burada 43 gün içinde oluyor), sürecini başa alabilirsin.
İlerleyince günlerin anlamı kalmıyor. Sana tavsiyem gün saymayı bırakıp hayatını doldurmaya odaklan.

Dot

Merkür Yolcusu
Relapse olanların çoğu kendini daha çok dibe batırmaktan zevk alıyor bence. Çünkü o zaman daha hırslı olacaklarını ve daha güzel bir süreç inşaa edeceklerini düşünüyorlar. Sürecin gidişatından memnun değiller yani. Bir yandan da o an erişebilecekleri tatlı bir zevk olunca. Geçmişte de defalarca yapmış zaten. Çatıdan düşeceğime 3.kattan düşeyim yani. Gerçeği kabul etmek gerekiyor. En bozuk süreç olsa bile bozmamak devam ettirmek.

izleyici1

Yoda
düştünmü
ayağa kalk ve tekrar başla
başka bir yol yok
45 gün yaptıysan 90 günde yaparsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6