Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

432.Günden Selamlar

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Sizi kutlarım, ben de 270. gündeyim. Kriz anlarında neler yapıyorsunuz? 432 gün içerisinde, daha önce yapmadığınız ancak bu süre zarfında yapmaya başladığınız herhangi bir şey (hobi, alışkanlık, vb.) var mı?

okaliptus

Yeni Fapstronot
Sormak istediğiniz bir soru varsa cevaplayabilirim..
Merhabalar, ben 68 günlük sürecimi bozduktan sonra toparlayamadım. İlk relapse den sonra 11 gün daha dayandım, her şey güzel gidiyordu fakat dün annem rahatsızlandı. Günüm çok verimli geçmediği için stres de artış gösterdi ve gece bozdum. Yalnızım arkadaşım yok. Bir kızdan hoşlanıyorum. Her neyse demek istediğim krizleri güzel atlatabiliyorum ama mutsuz olduğum zaman uyarılıyorum ve sürecim zedeleniyor. Spor, yürüyüş ,soğuk duş, bisiklet sürmek hariç tavsiyelerin var mı? Teşekkürler.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Sormak istediğiniz bir soru varsa cevaplayabilirim..
Özel bir soru olacak özür dilerim.

Ereksiyon problemin var mıydı süreçten önce?
Varsa kaç ay sonra çözüldü (yani normal haline döndü) ereksiyonun?

Sakıncası olacaksa özelden de cevaplayabilirsin.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Neden bir hafta kötü bir hafta iyi bunun süreçle ilgisi varmı
Tam olarak bende bilemiyorum ama yabancı kaynaklarda Paws sendromu diyorlar. Duygu durumu artıp azalıyor böyle çok garip bir durum. Doktora gitsem söylesem bile anlayacağından şüpheliyim. Google Nofap Paws yazarak bakabilirsin.

Targetlock

Deneyimli Üye
400 lü günlerin etkileri hakkında detaylı yazı lazım.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Evli misin ya da ilişkin var mi? Nasıl bu kadar uzun süre dayanabildin seni tutan şey neydi? Sağlam bir sebep mi kararlilik mi iraden mi

root

Jüpiter Yolcusu
şuan 78. gündeyim çok güzel etkiler görüyorum ve hayatımı seviyorum etkiler 90. günden sonra stabil olarak kalıyor mu yoksa ufak ufakta olsa artmaya devam ediyor mu

Patron.

Mars Yolcusu
Sizi kutlarım, ben de 270. gündeyim. Kriz anlarında neler yapıyorsunuz? 432 gün içerisinde, daha önce yapmadığınız ancak bu süre zarfında yapmaya başladığınız herhangi bir şey (hobi, alışkanlık, vb.) var mı?
Kriz anlarında farkındalığa geçiyorum ve zihnimde yaşadığımın kriz olduğunu hayal ediyorum sonrası krizi kabul ediyorum ama teslim olmuyorum ruhumda özgür bırakıyorum ama özdeşleşmiyorum beni kontrol etmesine izin vermiyorum..

Spor yapıyorum meditasyon yapıyorum soğuk duş düzenli yatıp düzenli kalkıyorum hergün 2 saat civarı kişisel gelişim düzenli sesli kitap normal kitap okuyorum daha bir sürü alışkanlık var da yazmıyım daha ve bunları hergün yapıyorum

Patron.

Mars Yolcusu
Dostum tebrik ederim bende 260.gunlerdeyim. Süreçte 1 hafta iyiyken 2 hafta kötü oluyorum, Paws sendromu diyorlar. Sende bu durumu yaşadın mı? Nasıl hissediyorsun?
Benimde Iniş çıkışlarım oldu özellikle ilk 300 gün çok kafaya taktım neverfap hatta ilk 200 gün flatline daha sonra 2 3 Ay depresyon dönemlerim oldu çok karışıktı lakin ben çok dikkat etmedim depresyona girdiğimi depresyondan çıktıktan sonra anladım düşün :)

Patron.

Mars Yolcusu
Merhabalar, ben 68 günlük sürecimi bozduktan sonra toparlayamadım. İlk relapse den sonra 11 gün daha dayandım, her şey güzel gidiyordu fakat dün annem rahatsızlandı. Günüm çok verimli geçmediği için stres de artış gösterdi ve gece bozdum. Yalnızım arkadaşım yok. Bir kızdan hoşlanıyorum. Her neyse demek istediğim krizleri güzel atlatabiliyorum ama mutsuz olduğum zaman uyarılıyorum ve sürecim zedeleniyor. Spor, yürüyüş ,soğuk duş, bisiklet sürmek hariç tavsiyelerin var mı? Teşekkürler.
Benim kendi tavsiyem herkeste işe yaramayabilir ama bende yarıyor kriz geldimi kaçma sadece onu kabullen bırak ruhunda kalsın ona yoğunlaşma işine bak onun sana hissettirdiklerini kabullen ama teslim olma özdeşleşme ruhunu acı çektirmesine müsade et ama davranışlarını düzenle kontrolün sende olduğunu bil

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6