Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

6 Ayda Ayt Sayısal Biter Mi

zerotohero

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar TYT anlamında fizik kimya biyoloji en geç bu ay bitiyor ama matematikte ocak ayının ilk haftası gibi bitecek. AYT'ye ocak ayının başında başlayacak olmam geç mi? sayısalda 50 bin içerisine girmem çok mu hayalperestlik sizce ?

The King

Deneyimli Üye
TYT'yi AYT'yi bilmem de kafayı kırar oturur günde 10+ saat çalışırsan, 50bini de aşman olası. Ciddi bir inanç ve mantıklı bir programlamayla başarılabilir kanaatindeyim. 6 ay gayet güzel bir süre.

UBERMAN

Ay Yolcusu
Çalışmana bağlı. Eğer her gün istikrarlı ve düzenli çalışırsan 180 günde de biter 120 günde de. Bir arkadaşımdan aldığım bir programı seninle paylaşayım. Ben de bugünden itibaren başlıyorum. (TYT-AYT)F55A030C-CD0A-40B2-A461-D36EC3290877.jpeg

Jamdo

Yeni Üye
Bunun cevabı çok basit. Tamamen sana bağlı oturur her gün saatlerce istikrarlı şekilde çalışırsan çok rahat yaparsın.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Ben de senin gibi yeni başladim ve şuan fonksiyonlar konu anlatımındayım. (mert hoca fonksiyonlar kampından ilerliyorum) heralde ocağin ikinci haftasına kadar iki fasikül bitiririm. (Sonuç ve acil). Şuan AYT/TYT matematik, geometri, kimya ve biyolojiyi bir arada götürüyorum. Umarım ayt biraz yoluna koyarım da mezuna kalmak zorunda kalmam bu arada günlük çalışma süren 7.5 saatin üzerinde...

zerotohero

Yeni Fapstronot
Ben de senin gibi yeni başladim ve şuan fonksiyonlar konu anlatımındayım. (mert hoca fonksiyonlar kampından ilerliyorum) heralde ocağin ikinci haftasına kadar iki fasikül bitiririm. (Sonuç ve acil). Şuan AYT/TYT matematik, geometri, kimya ve biyolojiyi bir arada götürüyorum. Umarım ayt biraz yoluna koyarım da mezuna kalmak zorunda kalmam bu arada günlük çalışma süren 7.5 saatin üzerinde...
ben AYT daha başlamadim bu ay sonunda FKB ocak başında da matematiği bitirip öyle başlamayı düşünüyorum açıkçası.

zerotohero

Yeni Fapstronot
Üslü, köklü, mutlak, çarpanlara ayırma ve basit eşitsizlik bittiyse fonksiyonlara başlamanı öneririm. Zaman daralıyor.
Problemler nolcak hocam? Bu hafta üslü köklü falan onları bitiriyorum pazar günü. Aralık ayının son haftasını problemlere. Ocak ayının ilk haftasında da AYT başlayacagım zaten cok mu geç olur bence bi sıkıntı olmaz gibi bilemedim.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Ben problemler ile tyt matematiği birlikte götürmüştüm. Sıfır temel ile başlayan biri olarak sabah Mustafa kapuz problemler videosu izliyordum. Öğleden sonra ise tyt matematik. (Derste çok ciddi soru çözüyordum ilk sekiz video da test çözmene gerek kalmıyor)

zerotohero

Yeni Fapstronot
Ben problemler ile tyt matematiği birlikte götürmüştüm. Sıfır temel ile başlayan biri olarak sabah Mustafa kapuz problemler videosu izliyordum. Öğleden sonra ise tyt matematik. (Derste çok ciddi soru çözüyordum ilk sekiz video da test çözmene gerek kalmıyor)
Şimdi planımı değiştirdim hocam, bu ay sonunda fonksiyonlar dahil TYT matematiği problemler hariç bitiriyorum. Ocak ayının 2.günü AYT matematik başlıyorum. Bir yandan da TYT matematik denemeleri çözüp yanlış yaptigim problemler konusuna göre çalışacagim ya da problemleri her gün 1 problem konusu bitirmek şartıyla 1-1 buçuk haftada bitirmeyi düşünüyorum sence hangisi daha mantıklı ?

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Şimdi planımı değiştirdim hocam, bu ay sonunda fonksiyonlar dahil TYT matematiği problemler hariç bitiriyorum. Ocak ayının 2.günü AYT matematik başlıyorum. Bir yandan da TYT matematik denemeleri çözüp yanlış yaptigim problemler konusuna göre çalışacagim ya da problemleri her gün 1 problem konusu bitirmek şartıyla 1-1 buçuk haftada bitirmeyi düşünüyorum sence hangisi daha mantıklı ?
Problemlerde seviyen nasıl? Ve hangi kaynaklara sahipsin?

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Seviyem 0 desek yeridir hocam. Kaynak olarak bıyıklı matematiğin TYT kitabı , bilgi sarmal problemler , miray yayınları tyt soru bankası ve de 3D soru bankası var.
Mustafa kapuz sıfırdan ücretsiz çok detaylı anlatıyor. Eğer ki tyt matematik ile birlikte götürürsen çok iyi oturtacaksin. Yanında problemleri yapamıyorsan basit bir kaynak ile takip etmeni öneririm. Ben şuan problemlerin ilacını çözüyorum ve kitabın bitmesine az kaldı. Ondan sonra bilgi sarmalı deneyeceğim. Umarım iyi gelir.( Geometriye de bugün başladım hayırlısı)

zerotohero

Yeni Fapstronot
Mustafa kapuz sıfırdan ücretsiz çok detaylı anlatıyor. Eğer ki tyt matematik ile birlikte götürürsen çok iyi oturtacaksin. Yanında problemleri yapamıyorsan basit bir kaynak ile takip etmeni öneririm. Ben şuan problemlerin ilacını çözüyorum ve kitabın bitmesine az kaldı. Ondan sonra bilgi sarmalı deneyeceğim. Umarım iyi gelir.( Geometriye de bugün başladım hayırlısı)
Hocam bıyıklı mattan izliyorum ben. Normalde TYT matla birlikte götürseydim Ocak ayının 10'u gibi AYT matematiğe başlamış olacaktım fakat şimdi problemleri bu hafta atlıcam direkt kümeler , mantık , fonksiyonlari falan bitirip haftaya AYT başlıcam hocam. AYT matematiğe bi 10-15 gün önce başlamış olacam kısacası ondan dolayı problemleri AYT matematik calisirken totalde 20 tane problem videosu var her gün birini izleyip 20 günde problemleri bitirecegim bu da ocak ayının 10-20 arasına falan denk geliyor.

BloodRien

Yoda
Arkadaşlar TYT anlamında fizik kimya biyoloji en geç bu ay bitiyor ama matematikte ocak ayının ilk haftası gibi bitecek. AYT'ye ocak ayının başında başlayacak olmam geç mi? sayısalda 50 bin içerisine girmem çok mu hayalperestlik sizce ?
İstersen 3 ayda bitirirsin istiyormusun ?

masuaku

Venüs Yolcusu
4 ayda bitirirsin, eksiksiz. Kalan 2 ay da tempolu deneme cozersen, inanilmaz seviyeye gelirsin, inan bana.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Hocam bıyıklı mattan izliyorum ben. Normalde TYT matla birlikte götürseydim Ocak ayının 10'u gibi AYT matematiğe başlamış olacaktım fakat şimdi problemleri bu hafta atlıcam direkt kümeler , mantık , fonksiyonlari falan bitirip haftaya AYT başlıcam hocam. AYT matematiğe bi 10-15 gün önce başlamış olacam kısacası ondan dolayı problemleri AYT matematik calisirken totalde 20 tane problem videosu var her gün birini izleyip 20 günde problemleri bitirecegim bu da ocak ayının 10-20 arasına falan denk geliyor.
Tek videoda konuyu anlayabiliyorsan çok iyi fakat ben zorlanmiştim. Umarım ocağin sonuna doğru her şeyi toparlamış olursun.

Joe229

Mars Yolcusu
Biter, Biter… AYT Sayısal tek günde de biter, bir hafta da biter, bir ayda da biter, 3 ayda da biter, 6 ayda da biter, 1 yılda da biter, 2 yılda da biter… Biter ama önemli olan nasıl bittiğidir. Şunu unutma, bu çok temel bir öğrenme ve hatırlama prensibidir: “Bir şeyi ne kadar hızlı öğrenirsen o kadar hızlı unutursun..”

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6