Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

7 gün sonra relapse...

Noneverrrr+impasıbıl

Uranüs Yolcusu
Çok sinirliyim ya, 7 gündür çok iyi gidiyordum. Ama neyse durmak yok devam. Moralim yerlerde ama olsun.
Bende ilk sürecimi bir haftada bozmuştum ama şimdilerde uzun süreçler yapabiliyorum hatalarından ders çıkarıp yoluna bak gün sayısına bakma ne kadar dayanabilirsen o kadar faydalı

The White Rider

Gandalf
Çok sinirliyim ya, 7 gündür çok iyi gidiyordum. Ama neyse durmak yok devam. Moralim yerlerde ama olsun.
Che'nin de dediği gibi: "Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" dostum. Sadece ders çıkarmaya, nasıl daha iyi işler yapabileceğine bak. Bir de asla PMO'ya yeniden bulaşma, üst üste relapse olma, bir daha toparlanman zor olur. Vaktini dolu geçir ve de yalnız kalma. Yeni sürecinde başarılar.

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Che'nin de dediği gibi: "Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin" dostum. Sadece ders çıkarmaya, nasıl daha iyi işler yapabileceğine bak. Bir de asla PMO'ya yeniden bulaşma, üst üste relapse olma, bir daha toparlanman zor olur. Vaktini dolu geçir ve de yalnız kalma. Yeni sürecinde başarılar.
Evet bende öyle dusunuyorum bir daha olursa hic cikamam isin icinden, tesekkurler.

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Bende ilk sürecimi bir haftada bozmuştum ama şimdilerde uzun süreçler yapabiliyorum hatalarından ders çıkarıp yoluna bak gün sayısına bakma ne kadar dayanabilirsen o kadar faydalı
Tesekkurler kral. Olmusla ölene çare yok daha iyisini yapmaya çalisacagim.

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Kral
Kral bir sey soracagim. Relapse oldugum için Subat ayi surecinden atilmis mi oluyorum?

The White Rider

Gandalf
Kral

Kral bir sey soracagim. Relapse oldugum için Subat ayi surecinden atilmis mi oluyorum?
Maalesef ki dostum. Relapse olmak süreci bozuyor, ki dolayısıyla da meydan okumayı da kaybettiğini belirtiyor. Tabii bu, içinde bulunduğumuz ay adına geçerli ve unutma diğer ayları veya yılları belirlemek senin elinde.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6