Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

7.Gün Ve Sanki Hiç Fap Yapmadım.

hikmet20

Yeni Üye
Uzun yıllardır belki bu platformlar hiç yokken bunu bırakmaya çalışıyordum. Yıllar içinde defalarca ve defalarca yenildim. Bu seferi hepsinden farklı görüyorum çünkü gerçekten sağlam sebeplerim var ve kafam acaba yapsam ne olur gibi bir düşünceye dahi girecek boşluk bulamıyor.

Bu sebepleri sayacak olursam birincisi saçma sapan ve bana aykırı olan kategorileri izliyordum ve hatta gay chat sitelerinde insanlarla konuşmaya başlamıştım ama nedense bunları yapan kişinin ben olduğunu reddediyor sanki sanal dünyada başka birini oynuyordum. Kendi yüzüme bir tokat vurduğumda ve bunları çok yakın bir kız arkadaşıma anlattığımda onun verdiği tepki bana bir tokat gibi oldu. Bu kararı almamda en etkili sebeplerden biri budur.
İkincisi ben gerçekten bir bağımlı olmuştum. Her gün defalarca arka arkaya yapıyordum. Cenabet geziyor ve en önemlisi namazlarımı hep kaçırıyordum. Namaz kılmaya karar verdiğimde de ise kendimi çok fazla kirlenmiş hissediyordum. Bence öyleydi de.
Bağımlılık demişken bildiğiniz diğer etkenler de var beyin sisi, pişmanlık, sürekli ona muhtaç olma, her sıkıntıda, keyifte başvurma onsuz yapamama vs. bunlar beni çok canımı sıkıyor ve aciz hissettiriyordu.
Bu bağımlılık beni iğrenç bir insan yapıyor cinsel kimliğim hakkında sorular sormama sebep oluyordu.

Şu an sadece 7 gün oldu ve hiçbir krizle, tereddütle, şüpheyle karşılaşmadım. Zihnim daha berrak cinsel yönelimiyle alakalı bir sıkıntım yok, cinsel bir takıntılarım yok oldu. Kendimi bağımlılar gibi bir maddeye muhtaç hissetmiyorum. Daha maskülen hissediyorum. Kendime ait daha çok zamanım var.

Fakat şunu da biliyorum ki bu sadece bir başlangıç hayatın bir noktası. Bir tepeyi aştım ve önümde başka tepeler var. Namaz gibi, edepli bir insan olmak gibi meslekte ilerlemek gibi. PMO bir duvar gibi karşımdaydı ben de ezip geçtim. Yani şimdilik öyle inanıyorum. Bıraktım dedim ve bitti.

Şimdi sadece bir kriz anını bekliyorum nasıl başa çıkacağım acaba?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Foruma vakit ayırır, ilgili yazıları okursan ve neverfap youtube kanalındaki videoları izlemeye başlarsan senin için süreç biraz daha kolaylaşacaktır. İlk olarak rehberleri okuyarak başlayabilirsin.

Son Dopamin Bükücü

Yoda
Yardımcı Moderatör
Bir tepeyi aştım ve önümde başka tepeler var.
Şimdi sadece bir kriz anını bekliyorum
Bir tepenin zirvesindeki mağarada bir dopamin canavarı pusuda bekliyorsa kriz an meselesi :D

Şaka şaka. Kafanda bitirmişsin. Bence kriz meselesinin üstüne gitme. Krizin üstüne aşırı gitmek te aslında bir tetikleyici. Tetikleyicilerle karşılaşırsan neler yapabileceğini çok kurcalamadan planla biraz istersen. Forumda var baya. Krizi bekleyip çekiniyorsan araştırmak bu çekinceni giderir.

ToStars

Venüs Yolcusu
Foruma vakit ayırır, ilgili yazıları okursan ve neverfap youtube kanalındaki videoları izlemeye başlarsan senin için süreç biraz daha kolaylaşacaktır. İlk olarak rehberleri okuyarak başlayabilirsin.
Her kes sadecü okuyup doğru deyip geçiyor. Sadəcə yüzde 10 okusunlar ama yapsınlar. Bende şahsen tecrübe etdim. Artık senin dediğini her kes ezbere biliyor, ama şimdiki sorun benim dediğim

flamefinn

Ay Yolcusu
Dostum bir kız arkadaşı edin, yakınlaşana kadar belli bir zaman geçecektir bu süreçte nofab'a devam et. Süreç içerisinde yakınlaşmasanda kız arkadaşın olması, konuşmak, cinsel bir arzu duymak vs. senin için iyi gelebilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6