Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

90 Güne Adım Adım..

ibrhm

Yeni Fapstronot
Paylaşılan yazılarda söylendiği gibi ilk hafta en zor kısım oldu benim için. Fakat 10. günde vücudumu daha fazla baskılayamadım. PMO döngüsü olmadan rüyalanma ile yarı uyanık hal gibi anlayamadığım bir şekilde ihtilam oldum. Ama bu sürece kadar ne öğrendin birader derseniz şunu öğrendim ki PMO olmadan vücudumuzun kendi sistemine müdehale etmezsek hem fizyolojik hem de psikolojik olarak herhangi bir yorgunluk, pişmanlık ve en önemlisi suçluluk hissetmiyorsun. Şimdilik bu kadar. Deneyimlerim arttıkça buraya yazacağım.

Doğukan Yavuz

Admin
Topluluk Yöneticisi
Çok güzel dostum. Gün geçtikçe fizyolojik ve psikolojik etkileri almaya devam edeceksin emin ol. Hani sigarayı bırakan insanlar der ya ilk 1 saatte şöyle 1 günde şöyle vs. gibi aynen öyle hissedeceksin. Önemli olan krizlere karşı kontrolü elde tutmak :)

ibrhm

Yeni Fapstronot
Selam dostlar. Sürecimin 22. gününde gelişmeleri paylaşacağım. Hard mod u maalesef başaramadım. Fakat easy moda geçtim. Yani p***o olmadan ve doğru masturbasyon ile ilerliyorum. Ayrıca okuduğum makalelerden yola çıkarak haftada bir kez masturbasyon yapmaya dikkat ediyorum. Tabi bunu disiplinli bir şekilde sürdürmek iradenizi kuvvetlendiriyor. Her şehvet yükselişi olduğunda masturbasyon yapmamanız gerek. Kendinize uygun ortamın ve şartların olduğu anı beklemek çok önemli. Ayrıca şöyle bir gelişme oldu; daha önceden yani bağımlıyken dışarıdaki kızlar çok dikkatimi çekmez ve kızın dikkatini çekmeye çalışmazdım. Ama son zamanlarda kızlarla göz teması kurma ve dikkatlerini çekme adına gelişmeler oldu. Deneyimler arttıkça yazacağım, iyi akşamlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6