Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aklıma Sürekli Cinsel Şeyler Geliyor

Travis

.
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve 8 9 yıldır mastürbasyon bağımlısıyım neverfapi de yeni keşfettim ve denemeye karar verdim ama süreçlerim 2 günde bir 3 günde bir bozuluyor bunun sebebi de gün boyunca aklıma hep cinsellik gelmesi artık hiç alakam olmamasına rağmen eşcinsel içerikler bile gelmeye başladı ve kafamın içinden çıkmamaya başladı ne kadar düşünmek istemesem de artık erkekliğimden bile şüphe etme aşamasına geldim böyle şeyler düşündüğüm için bu lanet düşüncelerden nasıl kurtulabilirim yardım edebilirmisiniz.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bu durum flashback diye de adlandırılıyor. Önce içerikleri hatırlarsın, sonra bağımlılığının durumuna göre bu şiddetli bir hal alabilir. Eşcinsel şeyleri akla getirmenin sebebi ise beynin şansını denemesi, endişelenmene gerek yok. Sen kendinden eminsen bu bağımlılığın kulağına söylediklerini dinleme ve kendinden şüphe duyma.

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve 8 9 yıldır mastürbasyon bağımlısıyım neverfapi de yeni keşfettim ve denemeye karar verdim ama süreçlerim 2 günde bir 3 günde bir bozuluyor bunun sebebi de gün boyunca aklıma hep cinsellik gelmesi artık hiç alakam olmamasına rağmen eşcinsel içerikler bile gelmeye başladı ve kafamın içinden çıkmamaya başladı ne kadar düşünmek istemesem de artık erkekliğimden bile şüphe etme aşamasına geldim böyle şeyler düşündüğüm için bu lanet düşüncelerden nasıl kurtulabilirim yardım edebilirmisiniz.
Bir benzerini ben de yaşadım.Çok zor bir durum.Boyun eğmemek lazım

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Nofap sürecine devam et cinsellik algın zamanla düzelicektir. Hızlı bir şekilde iyileşmek istiyorsan gerçek hayatta kızlara yürü onlarla beraber cinsellik yaşamalısın.

Ege

Ay Yolcusu
Dostum ben de önceleri 2-3 günde bir yapıyordum. Daha fazla dayanabileceğimi hayal bile edemiyordum. Ancak zamanla ve Neverfap Akademiyi derinlemesine araştırdıkça bu süre gittikçe arttı. Şu anki sürecimden önce 15 gün 9 saat yaptım. İyi gidiyordum aslında. Devam da ederdim yani, zorlanmıyordum ama ne bileyim işlerim baya durgunlaşmıştı. Bir şey yapasım gelmiyordu. Dolayısıyla neşem gitmişti. Ben de bozdum.

Yani sonuç olarak zamanla düşe kalka başaracağız. Hayat da böyle değil mi zaten?

Travis

.
Bu durum flashback diye de adlandırılıyor. Önce içerikleri hatırlarsın, sonra bağımlılığının durumuna göre bu şiddetli bir hal alabilir. Eşcinsel şeyleri akla getirmenin sebebi ise beynin şansını denemesi, endişelenmene gerek yok. Sen kendinden eminsen bu bağımlılığın kulağına söylediklerini dinleme ve kendinden şüphe duyma.
Hocam geçen sene de neverfapi kısa bir süreliğine deneme fırsatım olmuştu ve aynı duyguları yaşadım. Çok arkadaşım yok ve bütün günüm boş geçiyor ve daha önce hiç kız arkadaşım da olmadı bu sorunumun bi parçası da boş zamanımı değerlendirmemem ve sosyaleşemem olabilir mi acaba.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6