Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Alkol Bağımlığından Kurtulamıyorum

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
50
Tepki puanı
39
Puanları
19
Yaş
21
Alkol içmekten kendimi alamıyorum 68 kilolardan nerdeyse 6 ayda 14 kilo aldım ve bu isteğimi bir türlü bastıramıyorum. İçmeden ne uyuyabiliyorum ne stresim geçiyor içmeyince sürekli ve sürekli düşünürken buluyorum. Anksiyete krizlerine giriyorum, lütfen yardımcı olun.
 

burak bat

Mezun
Katılım
11 Kas 2020
Mesajlar
1,096
Tepki puanı
1,183
Puanları
180
Yaş
30
Kardeşim merhaba sana bu konuda destek olarak yedam ı öneririm. Yeşilay danışmanlık merkezi ; herhangi bir ücret almadan tamamen gönüllü olarak sosyal ve psikolojik destek hizmeti veriyorlar. Unutmayalım bu bir hastane değil yani bugün bağımlıyım diye gidip yardım ettiklerinde yarın herhangi bir kayıt bulunmaz devlet kurumu olmadığından dolayısıyla. Bunun dışında da size yine eğer durumunuz müsaitse bağımlılık terapisi veren psikolog bulmanızı önerebilirim. Sağlık herşeyden önemlidir durumları zorlamak lazım bugün gözle görülür etki olmasada. Yine size güvendiğiniz kişilere sorununuzu anlatmanızı önerebilirim. Aklıma gelenler bunlar güzel kardeşim sizin gibi burda böyle sorununu dile getiren iyileşmeye gelişmeye çalışan kimseleri gördükçe kendimi memnun hissediyorum saolun
 

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
50
Tepki puanı
39
Puanları
19
Yaş
21
Teşekkur ederim herhalde bazı şeyler kafada bitiyor
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst