Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aniden Çökmeyin

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar! Uzun zamandır yoktum bu yazıyı da dertleşmek için açıyorum belki ders alanlar olur.

Süreçte 2 ayı devirmiştim ve spor ders birlikte götürüyordum. Son 5 yılımın en iyi ayını yaşıyordum. Etkilerini somut olarak görüyordum nofapin. Özgüvenin etkisiyle yeni kişilerle tanışıyordım.

Bir kızla tanıştık işte sürtüşmeler vs. Kızdırıyordum eğlencesine. Bu kızla sevgili olduk. Bana sevgiden öte hayranlık besliyordu. Tam bu sıralar aklımda zaten 60 günü devirdim 90 güne bir şey yok, haftada 1 Fap yapsam yeter gibi bir fikir oluştu. Etkisi olmaz ben bağımlılıktan kurtuldum diye düşünüyordum.

Süreci bozdum, dersleri de iyice aksattım. Sporu yapıyordum ama eskiden uyguladığım programları yapamıyor haldeyim. Bu kızla iyi giden ilişkim vardı sadece elimde. Bir kaç gün önce ise aldatıldığımı öğrendim. Benim için ilk oluyordu o yüzden aşırı fiziksel tepki geliştirdim. İstem dışı titreme, taşikardi vs. Uzun zaman sonra ilk defa ağladım. Ve aldattığı kişi arkadaşım dediği biriydi. Kısaca tüm kazanımlarım gitti.

Yeniden başlamak için adım atıyorum. İçimdeki öfkeyi yapıcı etkiye dönüştürmek istiyorum. 1 aylık konu eksiğim var zaten. Bu olayın tecrübe kazandıracağını düşünüyorum en azından. Süreci bozabilecek bahaneleri, Kimseyi hayatın merkezine koymamak gerektiğini, kız arkadaşın zorunluluk dışında erkeklere takılmaması gerektiğini tecrübe ettim.

İçimdeki acı ne zaman geçer bilmiyorum ama bu sefer gerçekten o 90 günü tamamlayacağım.

Aledwin

Ay Yolcusu
Çok kafana takma (ne kadar klişe olsa da maalesef demek zorundayım). Bundan 2 sene önce en beta, en özgüvensiz ve ayrıca en çok fap yaptığım dönemde bende aldatıldım. Hassas biri olduğum için benimkidi bildiğin ruhsal,zihinsel ve psikolojik çöküntü olmuştu. Kendisi ilk sevgilimdi hemde. Aylar sürmüştü toparlanmam, baya yıkılmıştım anlayacağın.
İstersen çok kafana takma, istersen her gün onların cinsel ilişki yaptığını düşünüp kendini parçala (ki benim o zaman yaptığım maalesef ikinci yoldu) bu acı geçicek ve geçtiği zaman iyi ki o kızla olmuşum ve tecrübe kazanmışım diyeceksin (ki bende böyle diyorum). O kız aldatmasaydı beni, ben redpille karşılaşamazdım ve bir sürü önceden bilmediğim şeyi oğrenemez ve aynı hataları tekrarlardım.
Ben senin en iyisini yapacağını düşünüyorum ve ek olarak aldatılma ve sonrası dönemde yaşanılanlarla ilgili bir soru işaretin varsa burdayım.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Çok kafana takma (ne kadar klişe olsa da maalesef demek zorundayım). Bundan 2 sene önce en beta, en özgüvensiz ve ayrıca en çok fap yaptığım dönemde bende aldatıldım. Hassas biri olduğum için benimkidi bildiğin ruhsal,zihinsel ve psikolojik çöküntü olmuştu. Kendisi ilk sevgilimdi hemde. Aylar sürmüştü toparlanmam, baya yıkılmıştım anlayacağın.
İstersen çok kafana takma, istersen her gün onların cinsel ilişki yaptığını düşünüp kendini parçala (ki benim o zaman yaptığım maalesef ikinci yoldu) bu acı geçicek ve geçtiği zaman iyi ki o kızla olmuşum ve tecrübe kazanmışım diyeceksin (ki bende böyle diyorum). O kız aldatmasaydı beni, ben redpille karşılaşamazdım ve bir sürü önceden bilmediğim şeyi oğrenemez ve aynı hataları tekrarlardım.
Ben senin en iyisini yapacağını düşünüyorum ve ek olarak aldatılma ve sonrası dönemde yaşanılanlarla ilgili bir soru işaretin varsa burdayım.
Teşekkürler dostum

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Yaşadıklarından ders çıkarabiliyor oluşun, olaylara üçüncü bir gözle bakışın gerçekten takdire şayan. Bu durum kimin başına gele üzülür, ağlayabilir, fiziksel tepkiler verebilir bu çok normal ama herkes yaşadıklarından ders çıkaramaz. Ben yazını okuduğumda yaşadıklarından ders çıkaran bir erkek görüyorum, hayatta yaşanan şeyleri iyi şeylere dönüştürebilme becerimiz bizi erkek yapıyor aslında.
Sürecin daim olsun sevgili dostum.

lee0

Yeni Fapstronot
Ben de şuan 32 günü devirmiş bulunmaktayım. Senin gibi spor ve ders ile birlikte götürmeye çalışıyorum. Mezuna kaldım ve evden çalışıyorum o yüzden olan sosyal hayatım da bitti bu sene. Şuan testesteron oranım arttığından sanırım artık kafamda şöyle düşünceler ortaya çıkmaya başladı zaten tüm gün evde ders çalışıyon paran yok kafeye falan sosyalleşmeye bile gidemiyom bari pmo ya geri başla. Sizce nasıl bir yol izlemeyelim arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.

John constantine

Mars Yolcusu
Selam baylar! Uzun zamandır yoktum bu yazıyı da dertleşmek için açıyorum belki ders alanlar olur.

Süreçte 2 ayı devirmiştim ve spor ders birlikte götürüyordum. Son 5 yılımın en iyi ayını yaşıyordum. Etkilerini somut olarak görüyordum nofapin. Özgüvenin etkisiyle yeni kişilerle tanışıyordım.

Bir kızla tanıştık işte sürtüşmeler vs. Kızdırıyordum eğlencesine. Bu kızla sevgili olduk. Bana sevgiden öte hayranlık besliyordu. Tam bu sıralar aklımda zaten 60 günü devirdim 90 güne bir şey yok, haftada 1 Fap yapsam yeter gibi bir fikir oluştu. Etkisi olmaz ben bağımlılıktan kurtuldum diye düşünüyordum.

Süreci bozdum, dersleri de iyice aksattım. Sporu yapıyordum ama eskiden uyguladığım programları yapamıyor haldeyim. Bu kızla iyi giden ilişkim vardı sadece elimde. Bir kaç gün önce ise aldatıldığımı öğrendim. Benim için ilk oluyordu o yüzden aşırı fiziksel tepki geliştirdim. İstem dışı titreme, taşikardi vs. Uzun zaman sonra ilk defa ağladım. Ve aldattığı kişi arkadaşım dediği biriydi. Kısaca tüm kazanımlarım gitti.

Yeniden başlamak için adım atıyorum. İçimdeki öfkeyi yapıcı etkiye dönüştürmek istiyorum. 1 aylık konu eksiğim var zaten. Bu olayın tecrübe kazandıracağını düşünüyorum en azından. Süreci bozabilecek bahaneleri, Kimseyi hayatın merkezine koymamak gerektiğini, kız arkadaşın zorunluluk dışında erkeklere takılmaması gerektiğini tecrübe ettim.

İçimdeki acı ne zaman geçer bilmiyorum ama bu sefer gerçekten o 90 günü tamamlayacağım.
Acı yok Rocky acı yok

John constantine

Mars Yolcusu
Ben de şuan 32 günü devirmiş bulunmaktayım. Senin gibi spor ve ders ile birlikte götürmeye çalışıyorum. Mezuna kaldım ve evden çalışıyorum o yüzden olan sosyal hayatım da bitti bu sene. Şuan testesteron oranım arttığından sanırım artık kafamda şöyle düşünceler ortaya çıkmaya başladı zaten tüm gün evde ders çalışıyon paran yok kafeye falan sosyalleşmeye bile gidemiyom bari pmo ya geri başla. Sizce nasıl bir yol izlemeyelim arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.
Durumum tıpatıp aynı yapmA!!
zaten pek sosyal değildim bide bu sene evde kalınca olanda gitti AMA ateş gibiyim(six packları görmen lazım) evde kardiyo -Halter yapıyorum deli gibiyim bide derste çalışıyorum sana tavsiyem benzer bişeyler dene ve günlük tut.

Eff

Yoda
İşin sonunda duygusal güç kazanmış olacaksın.
3 ay sonra kızın varlığından haberin bile olmaz.

II. NoFapper

Yeni Fapstronot

Dostum öncelikle geçmiş olsun bende buna benzer bi sebepten en iyi sürecimi 1 ayı geçtiğim sürecimi bozdum ve hala yeni bi süreç yapmaya çalışıyorum fakat haftada bir kere bozuyorum en az ama bugünden itibaren kesinlikle bozmayacağım bir sürece başladım kendime güveniyorum ayrıca şok duşlara başladım bunun çok fayda sağlayacağını düşünüyorum sana da tavsiye ederim
Kız meselesi olarak da her müsait vaktinde dr.redpill dinlemeni tavsiye ederim belki dinliyorsundur fakat yine de söylemek istedim ayrıca instagramdaki dr_redpill_shorts hesabındaki reels videoları da çok güzel onlarda kısa ve öz anlatımlar yapıyor en çok onlardan bilgi aldım. yeni sürecinde başarılar diliyorum

lee0

Yeni Fapstronot
Durumum tıpatıp aynı yapmA!!
zaten pek sosyal değildim bide bu sene evde kalınca olanda gitti AMA ateş gibiyim(six packları görmen lazım) evde kardiyo -Halter yapıyorum deli gibiyim bide derste çalışıyorum sana tavsiyem benzer bişeyler dene ve günlük tut.
kız işini askıya mı aldın yani?

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍

dostum sana yeni sürecinde başarılar diliyorum bende dün maalesef ki 132 günlük süreci bozdum cheaser effect üzerimde çok yoğun 2 relapsiminde analizini yaptım ve relapslerin çoğu telefonda oluyor bende tuşlu telefona geçme kararı aldım hem zaten çok vaktimi yiyor ve aşağılık kompleksimi boş yere körüklüyor seneye sınava gireceğim derslerim berbat bu telefon beni hem derslerden hemde akli ve fiziki sağlığımdan ediyor

lee0

Yeni Fapstronot
Ben kızlara okadar vakit ayaramıyorum bide dersler olunca sabah akşam full evdeyim .bazen kızlardan bir iki atak yapan oluyor ama DERS hepsinden önemli dostum unutma
doğru diyorsun ben de o zaman kız işini askıya almalıyım en azından sınava kadar. Sınavdan sonra ise iyi bir vücut ve redpill içerikleriyle edindiğim bilgiler ile daha donanımlı olacağım zaten. + süreç sonunda istediğim üniyi kazanmış olacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6