Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aplikasyon Fikrim Yaşam Koçu Appı

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Bunu düşünme sebebim bu konuda eksik olduğunu düşünmem. Belkide yeterince bakmadım ama bu başlığı açmamın bi sebebide bu ; öneri.

Diğer sebebine gelcek olursam ; tek bir uygulamaya indirebilmek bu tarz verimlilik şeylerini.

Örneğin focustodo pomodoronuugulaması kullandım : ki pomodoro tekniği insanı çok mptive eden bir teknik ; eğer bu programla düzgün çalışan bir hatırlatıcı ve ajanda olsaydı veya google takvimle senkron çalılsaydı bunu düşnmezdim.

Veya takvim uygulamasında daha fazla özelleştirme seçeneği ; odaklanma süresini girmek veya focustodo gibi buna yönelik kronometre. Yaptıklarım tablosu.

İki programdada keşke yaptıklarım için gün sonu raporu verse veya ödül kilidi açılsa(koçu daha önceden kurcan tabi sakin kafayla ödülleri belirlicen). Yine yapamadıklarım için açıklama istese.

Yine profiller olsaydı keşke ; örneğin çalışan burak , tatilde burak gibi. Çünkü iyi güzel akşama sabaha yığıyon hedefleri ama haftasonu bütün gün boş. Öğlen hedefsiz kalıyorsun.

Yine ufak böyle bir oyunlaştırma olsa tıpkı forrest gibi odaklandıkça birşeyler olsa görsel olarak.

Bu fikirleri developer arkadaşlara bırakıyorum. Eğer hem bu programı yapim fikri alıp hemde emeğe saygı duyim dersede görsel tasarımını yaparım 😊

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Uygulama yapmak veya fikir bulmak sıkıntı değil ama bu tarz uygulamalar biraz komplikeler ve gelirleri sadece reklam olduğu için büyük şirketler daha basit ama tekli uygulamalara giriyorlar ki bir uygulamadan 3 reklam izleyeceğine 2 uygulamadan 6 reklam izle daha fazla kazansinlar. Bireysel birisi ise böyle bir riskli projeye emek harcamak istemez çünkü riskli brom.

B

Brock

Misafir
Uygulama yapmak veya fikir bulmak sıkıntı değil ama bu tarz uygulamalar biraz komplikeler ve gelirleri sadece reklam olduğu için büyük şirketler daha basit ama tekli uygulamalara giriyorlar ki bir uygulamadan 3 reklam izleyeceğine 2 uygulamadan 6 reklam izle daha fazla kazansinlar. Bireysel birisi ise böyle bir riskli projeye emek harcamak istemez çünkü riskli brom.
Doğru sanırım bu tür şeyler çok mesai ister.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6