Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Artık Kimse Beni Tutamaz

köstebek_murat

Mars Yolcusu
Şuan içimde öyle bir özgüven var ki artık kimse beni tutamaz.Zamanla görüyorum ki bizi kurtaran tek şey detoks.Ne kadar süreçte yapsak sorumlulukları yapmaya tahammül edemiyorsak gene bağımlılığa düşüyoruz,düştükçe sorumluluklardan uzaklaşıyoruz ve bilişsel becerilerimiz aptal kategorisine giriyor.1.5 gündür bakın sadece 36 saattir müzik dinlemiyorum,YouTube kullanmıyorum ve oyun oynamıyorum.Bu beni ilk 24 saat o kadar zorladı ki resmen işkence gibiydi.Ama zamanla zorluğa alıştım ve sıkıcılıktan zevk alabilir hale geldim.Denemelerde tyt Türkçe de 5.soruda sıkılıp mata geçerken bugünki denemede çok az sıkıldım.Bu detoksu devam ettirdikçe eminim hiç sıkılmayacağım.Bu haftaki yks de çok iyi yapamasam bile artık bundan sonra kimse beni tutamaz.Tüm bağımlılıkları bırakıp hayattan maksimum zevki alacağım,ders videosu dinlerken artık pmo krizleriyle uğraşmayacağım,ne istersem onu yapacağım ve bu aptal sistemin kölesi olmayacağım.Artık yeni bir yola giriyorum ve çok şükür ailem arkamda.2.mezun senem olsa da seneye büyük derecelerle karşınıza çıkacağım,size komik gelse de hedefim yks 2023te birinci olmak.Ben kendimi kimseyle karşılaştırmadan düzenli ve tekrarlı bir şekilde ilerlediğim sürece neden olmasın?Üstelik biz bir şeylerin farkında olan birinçli kişilerdeniz.Kaçırırsam da elimden geleni yapmış olacağım.

Bizi yıllarca oyaladılar,mantık ve arzu ikileminde eriyip gittik.Biriken öfkemizi bırakmakta değil ağlamakta kullandık.Büyük tabloyu görmemiz gerek artık bırakıp dünyanın bundan kurtulmasına yardımcı olmalıyız.

İyi günler ben gidiyorum,adım Murdi.Beni bir yerlerde(sosyal medya) görürseniz unutmayın.

Lazkopat

Emektar Üye
Ama zamanla zorluğa alıştım ve sıkıcılıktan zevk alabilir hale geldim.Denemelerde tyt Türkçe de 5.soruda sıkılıp mata geçerken bugünki denemede çok az sıkıldım.Bu detoksu devam ettirdikçe eminim hiç sıkılmayacağım.Bu haftaki yks de çok iyi yapamasam bile artık bundan sonra kimse beni tutamaz.Tüm bağımlılıkları bırakıp hayattan maksimum zevki alacağım,ders videosu dinlerken artık pmo krizleriyle uğraşmayacağım,ne istersem onu yapacağım ve bu aptal sistemin kölesi olmayacağım.Artık yeni bir yola giriyorum ve çok şükür ailem arkamda.2.mezun senem olsa da seneye büyük derecelerle karşınıza çıkacağım,size komik gelse de hedefim yks 2023te birinci olmak.Ben kendimi kimseyle karşılaştırmadan düzenli ve tekrarlı bir şekilde ilerlediğim sürece neden olmasın?Üstelik biz bir şeylerin farkında olan birinçli kişilerdeniz.Kaçırırsam da elimden geleni yapmış olacağım.
Hayallerini kimseyle paylaşma nazar denen etki var. Sosyal onaylamayı araştır derim.
İyi günler ben gidiyorum,adım Murdi.Beni bir yerlerde(sosyal medya) görürseniz unutmayın.
Anonimlik iyidir. Gizem katar. Gerçi gidiyorsun. Forumu bırakman doğru olmuş. Ben de tekrar ara vereceğim. Ancak konumun ön plana çıkmasını istiyorum.

NoFapper

Ay Yolcusu
Elinden gelenin en iyisini yap kardeşim,hedefin hiç de gülünç değil,hedefine güçlü şekilde inanan insanlara hep imrenmişimdir çünkü inanmayan bir insana göre başarma ihtimali çok daha yüksektir. Olur da bir gün yine düşersen kaldıracak agaların burada seni bekliyor

Wiccan666

Merkür Yolcusu
yolun açık olsun cengaver umarım neverfap sürecinde kalıcı olup elde edeceğin başarılarınla forumdaki insanlara örnek olursun.

köstebek_murat

Mars Yolcusu
Bugünkü tyt Türkçede neredeyse hiç sıkılmadım,paragraflar çok akıcıydı.Bu kadar kısa sürede böyle etki aldıysam kim beni tutabilir?Yarın Türkçe netimi paylaşırım.

köstebek_murat

Mars Yolcusu
Hayallerini kimseyle paylaşma nazar denen etki var. Sosyal onaylamayı araştır derim.

Anonimlik iyidir. Gizem katar. Gerçi gidiyorsun. Forumu bırakman doğru olmuş. Ben de tekrar ara vereceğim. Ancak konumun ön plana çıkmasını istiyorum.
Forumu bırakmıyorum,burası çok güzel 😅😅.

Bazen bir yerin içine çok düşersen onun değerini yitirirsin.Sana böyle geliyorsa biraz ara vermek iyi olabilir.

Targetlock

Deneyimli Üye
Şuan içimde öyle bir özgüven var ki artık kimse beni tutamaz.Zamanla görüyorum ki bizi kurtaran tek şey detoks.Ne kadar süreçte yapsak sorumlulukları yapmaya tahammül edemiyorsak gene bağımlılığa düşüyoruz,düştükçe sorumluluklardan uzaklaşıyoruz ve bilişsel becerilerimiz aptal kategorisine giriyor.1.5 gündür bakın sadece 36 saattir müzik dinlemiyorum,YouTube kullanmıyorum ve oyun oynamıyorum.Bu beni ilk 24 saat o kadar zorladı ki resmen işkence gibiydi.Ama zamanla zorluğa alıştım ve sıkıcılıktan zevk alabilir hale geldim.Denemelerde tyt Türkçe de 5.soruda sıkılıp mata geçerken bugünki denemede çok az sıkıldım.Bu detoksu devam ettirdikçe eminim hiç sıkılmayacağım.Bu haftaki yks de çok iyi yapamasam bile artık bundan sonra kimse beni tutamaz.Tüm bağımlılıkları bırakıp hayattan maksimum zevki alacağım,ders videosu dinlerken artık pmo krizleriyle uğraşmayacağım,ne istersem onu yapacağım ve bu aptal sistemin kölesi olmayacağım.Artık yeni bir yola giriyorum ve çok şükür ailem arkamda.2.mezun senem olsa da seneye büyük derecelerle karşınıza çıkacağım,size komik gelse de hedefim yks 2023te birinci olmak.Ben kendimi kimseyle karşılaştırmadan düzenli ve tekrarlı bir şekilde ilerlediğim sürece neden olmasın?Üstelik biz bir şeylerin farkında olan birinçli kişilerdeniz.Kaçırırsam da elimden geleni yapmış olacağım.

Bizi yıllarca oyaladılar,mantık ve arzu ikileminde eriyip gittik.Biriken öfkemizi bırakmakta değil ağlamakta kullandık.Büyük tabloyu görmemiz gerek artık bırakıp dünyanın bundan kurtulmasına yardımcı olmalıyız.

Ham puanda ilk yüze girmenin maddi getirisi bile keyif vericidir bence. Bunu hedeflerdim de bursu obp ekli puana verilecek zannediyordum. Benim obp düşüktü diye ihtimal vermemiştim.
Eğer ham olduğunu sonradan öğrenmeseydim ayda ~ 4 k burs beni sıkıcı çalısma hayatı için daha motive edebilirdi ama şükür.
Bu arada ilk 100 e giren birisi sağdan soldan başarı vs vs bursuyla ~10 12 k burs bulabiliyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6