Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aşırı İştahsızlık

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Öylesine iştahsız oluyorum ki bazen günlerce bir şey yiyesim gelmiyor ; ama daha önce bu konuda kendime zulmettiğim için bir kaç gün hem çalışıp hem yemediğim ve kendimi kötü duruma düşürdüğüm için zorla da olsa birkaç lokma yiyorum. Ama kimi zamansa iştahsız ve moralsiz olmama rağmen aşırı iştah gösteriyorum çok fazla yemek yiyorum ve aklıma bazen kendimi yemek yerken keşke boğulsam ölsem gibi düşünceler geçiyor. Var mı benzer sorunu yaşayan ? Önerisi olan ?

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
Kardeşim sen de yoğun anksiyete var diğer yazılarını da okudum ve hepsini aynı çatı altında birleştirmek istedim diğer sorunlarında anksiyeteyle alakalı bu sorunu aşman lazım.

benim önerim ise şu yönde beyin kimyalarımız bozuk olduğu için anksiyete ve depresyonun kaynaklarının şu sebepler olduğu yönündeyim

1-Şeker bağımlılığı
2-Alkol sigara, pmo bağımlılıkları
3-Stres yönetimi bilmediğimiz için kaygıyla başa çıkmayı bilmediğimizden kaynaklı sorunlar fiziki belirtiler nüksediyor bunlar için kitap almayı düşünüyorum ben de.
4-Sağlıksız beslenme.

ben şuan 3ncü maddeyi uygulamıyorum ama gerçekten bedensel olarak eskiye nazaran daha iyiyim kardeşim sosyal medya yok tüm yapay dopaminler çıktı hayatımdan güzel şuan herşey. Sen de bunları uygularsan daha çok güzel yol katedip anksiyeteyi yeneceğine inanıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6