Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Asmr Dinlemekten Kesinlikle Vazgeçtim

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Başlıkta dediğim gibi artık bu aktiviteyi yapmaktan vazgeçtim çünkü dün akşam saatlerce asmr izledim ve videoyu kapattıktan sonra beynim resmen uyuşuk bir zombi gibi olmuştu ve kendimi kötü hissettiğim için bir daha asla izlememeye karar verdim. Boş dopamin salgılatıp zaman kaybettiren aktivitelerin hepsini bırakmaya başladım. Oyun falan da yok hayatımda hiç uzun yıllardan beri. Emek olmadan dopamin salgılatan her şeye bir nokta koymaya karar verdim. Müzik dinlemeyi çok ama çok severim ama artık müzik dinlemeyi bile koca bir gün boyunca iyi bir ders çalışmanın sonucunda kendime bir ödül gibi dinlemeye karar verdim. Tavsiyeleriniz ve görüşleriniz ile konuyu ilerletmenizi istiyorum. Up up up up

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Asmr’de işin dozunu kaçıran yayıncılar var. Hatta bazıları +18 eşyalar ile bunu yapıp youtube’da yayınlıyor. Pmo’dan uzak durmaya çalışan birisi için bence tetikleyici bir durum, uzak durmanızda fayda var.

Apollon

Ay Yolcusu
Bir ara izledikten sonra hasta olmuştum bende anlamadım neden olduğunu. Oda erkekliğin ne olduğunu anlamadan önceydi. Şimdi duygularıma karşı benimser yaklaşıyorum buda gerçek olan çünkü içinle dışın bir olup huzur sağlıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6