Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bazı İnsanlar Beni Aşağılıyor

Salazar Slytherin

Yeni Üye
Katılım
19 Ara 2021
Mesajlar
4
Tepki puanı
5
Puanları
3
Tipe bak tarzı tepkiler alıyorum. Ortamda tek kalıyorum. Bunun nedeni dış görünüş mü ? Yoksa dışarıdan ezik ve pısırık görünmem mi ?
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

masuaku

Venüs Yolcusu
Katılım
29 Mar 2021
Mesajlar
85
Tepki puanı
86
Puanları
24
İkisi de olabilir de kendine 'tipe bak' dedirtmemen lazım. Karşı koy, sert dur biraz.
 

Bebekzyzz

WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAH!
Katılım
13 Şub 2023
Mesajlar
59
Tepki puanı
108
Puanları
39
Ortam derken kastın ne? Okul mu iş mi... Ayrıca bir insanın yüzüne karşı "tipe bak" demek nasıl bir cesaret?! Bu cesareti kimseye verme!.. ortamlarda kendini ezdirme

Ayrıca ben kimsenin çirkin olacağını düşünmüyorum. Herkes anadan doğma 5/10 la başlar. İlerleyen yaşlarda kendi değerini kendi düşürür (g*t göbek salar, saçına başına bakmaz, evsiz gibi dolaşır vs)
Sen kendini geliştirmek zorundasın, vücut yap, kendi yüz yapına uygun saç-sakal tarzı uygula, sana yakışır şekilde giyin...
Bunları yaparsan kendine +2,3 puan eklersin
 

Phönix

Ay Yolcusu
Katılım
17 Kas 2022
Mesajlar
46
Tepki puanı
42
Puanları
21
öncelikle bol bol kitap okumalisin, mesela neden ortamlarda dislandigini daha iyi anlamak icin, ortama nasil girilir bunlari ögrenebilirsin, ortamda neler konusuluyor ona dikkat edip konuya soruyla veya bir fikirle dahil olursun, cesaretli ol aklin basinda geliseceksin. Bu konularda ustalasmak icin bir sürü, sürü pisikolojisi hakkinda ktap var. Evet pisirik görünyorsan yada kendini öyle hissediyorsan bunun aurasini insanlara verirsin, mesela birisi gözlüklü ciliz, spor yapmayan, cesaretsiz birisi bunu hissediyorsun yaninda oldugun zaman. Birisi cüsseli kasli, gözleri bozuk ama göz lensi kulaniyor bakimli ve cesaretli o tehlike maskülenite yayiyor aurasinla öbürsü bunu yapamiyor. Spora basla kendini gelisdir, iki bacagin ve bir kalp atisin var. Seni durduran ne?.
 

Brock

Mezun
Katılım
11 Kas 2020
Mesajlar
1,174
Tepki puanı
1,223
Puanları
180
Yaş
31
O bazı insanların seni aşşağılaması senin için ne ifade ediyor ? O bazı insanların sana nasıl bir gözle bakmasını isterdin ? Gibi bir kaç soru sorarak işin derinine inebilir ve bunların aşırılaşmış isteklerden ve vesveselerden mi kaynaklandığını sorgulayabiliriz
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst