Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Benim Neverfap Sürecim

sizce başarabilirmiyim ?

• evet

Oy: 6 100.0%
  • hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Berat akgül

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben henüz 16 yaşında bir lise öğrencisiyim .
Benim neverfapla tanışma sürecim yaklaşık 1 sene oluyor ,en ciddi sürecim 1 aydı onun dışında en fazla 3 . haftaları görmüşlüğüm var
Ben bu yazıyı yazarken şuan 5. günümdeyim ve bu ilk yazım olacak .
Bu yazıyı yazma sebebim artık bir şeyleri ciddiye almak ve sadece kendime değil buradaki bu yazıyı okuyan diğer insanlara söz vermek
Ve şimdi size son dönemlerde başımdan geçen bazı olayları anlatacağim arkadaşlar
şöyle ki hayatımda şuana kadar sadece 1 sevgilim oldu oda 1 -2 haftalık bir şeydi kısacası henüz adam akıllı bir ilişkim olmadı
abilerim ablalarım henüz yaşımın küçük olduğunu düşünebilir ama şuan akranım dediğim insanlar bilmem kaçıncı ilişkisini yaşıyor.
Tüm bunları görmek kendime şu soruyu sormama neden oldu benim neyim eksik ?
Ben şu zamana kadar hep yanlış düşündüm kadınlardan doğaları gereği sahip olduğu özelilerinden dolayı hep nefret besledim içimde
(bu duygu 3 sene önce başladı) ve ben sonra gym ile tanıştım sonrasında kadınları reddet gibi saçmalıkların peşine takıldım ve çevremde hiç kız kalmadı
hatta öyleki insanlar benimle gay diye dalga geçtiler hep çevremde kendim gibi insanlar oldu bu yüzden hiç kızlarla konuşmadım.
Bugüne geldiğimiz zaman ben hayla kızlarla zar zor konuşan özgüvensiz pısrık herifin tekiyim (kızlara karşı )
Bunu artık değiştirmek istiyorum çünkü bıktım .
İşin aslında tek olay buda değil şu sıralar hayat şartlarım beni çok farklı bir kişi olmaya itiyor bu beratın daha ciddi daha başarılı daha maskülen kısacası kendi ayakları üzerinde durması lazım işte bugünden itibaren sadece nofap sürecim değil kendimi, arkadaş çevremi nasıl değitireceğim,i kendimi nasıl geliştireceğimi göreceksiniz
Buraya her gün sürecim ile ilgili şeyler yazıcağım .

ÖNCE BU HAFTADAN BAŞLAYALIM

İLK 3 GÜN :Bügünler kolay geçti her gün 5 te kalkıp soğuk duş alıp meditasyon yaptım

4. 5 gün : 4 gün sadece ders çalışıp kitap okudum 5. gün kriz geldi soğuk duş alıp atlatdım ve 5 günnün sonunda sosyal medya kulanımımı yarı yarıya düşürdüm

5- 11: günArtık gün saymıyorum 3 aşağı 5 yukarı belli sayılır zaten herneyse geçtiğimiz 1 haftada çok fazla kriz atlattım sosyal medya kulanımım biraz arttı hasta düştüm iyi bir hafta değildi ama özgüven artışı ve ses kalınlaşması yaşadım sesim şuan daha tok ve biz kız beni beğenmiş arkadaşlarımdan instamı istemiş ama bi an kendimi aç kalıp kemiğe koşan köpek gibi hisettiğim içi vermemelerini söyledim böylece kızda her istedeği erkeği elde edemiyeceğini anlamış olur kendimi daha değerli hisediyorum artık

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6