Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Benözgürbiriyim Günlük

Benözgürbiriyim

Emekli Üst Düzey Moderatör
Süreçlerde fazla ilerleyemiyorum diye günlük tutmayı bırakmıştım; baktım günlük tutmadan hiç ilerleyemiyorum, günlükle fazladan 5 dakika bile kurtarsam bu benim için kardır diyerek tekrardan günlük tutma kararı aldım.

1.gün
Bu aralar anksiyetem ve beyin sisim çok yüksek bu sebepten dolayı aşırı derecede enerjisiz ve bitkinim,ilk 15 gün böyle gidersonrasında yavaş yavaş iyileşme belirtilerini görmeye başlarım

Süreçlerdeki en önemli sorunum özellikle ilk günlerde sosyal medyaya verdiğim tavizler,sosyal medyaya girme konusunda asla taviz vermemeliyim,ilk günümde bu konuda başarılı oldum.Uzun zamandır evden dışarıya çıkmıyordum bügun 1 saat yürüyüş yaptım,o kadar uyuşmuşum ki o bir saatlik yürüyüşten gelince uyuyakalmışım,bunun haricinde başka bir şey yapmadım,biraz kitap okur yatarım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6