Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bilmiyorum

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Beyler öncelikle pandemide 200 günlük bir sürece sahiptim, o süreç bozulduğundan beri yaklaşı 2 senedir bir bocalama içerisindeyim. Bir türlü eski günlerime dönemiyorum. O günlerin çok iyi , çok güzel olduğunu hatırlıyorum ama ne zaman bir sürece başlasam 3. günden sonra bir şeyler oluyor ve kendimi düşmüş buluyorum. Eğer aranızda daha önce benim gibi bu duruma düşmüş olanlar var ise tavsiyelerinize açığım beyler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Luxx

Merkür Yolcusu
Yani o günlerde kendin bir yol çizerek bu sürece ulaşmışsın.O yolun ne olduğunu bu forumdaki hiç kimse bilemez sadece sen hatırlayabilirsin.Bulduktan sonra neden bozduğunu da hatırla ve bir daha o hataya düşmemeye çalış

Lazkopat

Emektar Üye
Beyler öncelikle pandemide 200 günlük bir sürece sahiptim, o süreç bozulduğundan beri yaklaşı 2 senedir bir bocalama içerisindeyim. Bir türlü eski günlerime dönemiyorum. O günlerin çok iyi , çok güzel olduğunu hatırlıyorum ama ne zaman bir sürece başlasam 3. günden sonra bir şeyler oluyor ve kendimi düşmüş buluyorum. Eğer aranızda daha önce benim gibi bu duruma düşmüş olanlar var ise tavsiyelerinize açığım beyler. Yardımcı olursanız sevinirim
Thread 'Rutin Değiştirme Metodu' Rutin Değiştirme Metodu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6