Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bize Ne Oldu ? - Filmden Bir Kesit

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
"Ali'nin Sekiz Günü" adlı filmden Meşhur Kısa Bir Kesit. İzlemeyen belki vardır diye atmak istedim. Farkındalık olsun. Direk Youtube'ye gidip izledikten sonra yorumlara da bakabilirsiniz.
Ben arada açar izlerim insanlığın halini tekrar düşünürüm...

Lazkopat

Emektar Üye
"Ali'nin Sekiz Günü" adlı filmden Meşhur Kısa Bir Kesit. İzlemeyen belki vardır diye atmak istedim. Farkındalık olsun. Direk Youtube'ye gidip izledikten sonra yorumlara da bakabilirsiniz.
Ben arada açar izlerim insanlığın halini tekrar düşünürüm...

Oldukça dramatik bir sahne ve hayat karşı bir isyan barındırıyor. Sinema tarihinin nadide eserlerinden. Yakın zamanda bu filmi izleyeceğim listeme ekledim.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Oldukça dramatik bir sahne ve hayat karşı bir isyan barındırıyor. Sinema tarihinin nadide eserlerinden. Yakın zamanda bu filmi izleyeceğim listeme ekledim.
Bu sahne ve buradaki oyunculuk şaheser tabi. Fakat filmi izlemesen de olur kayda değer iki sahne vardı diye hatırlıyorum. Biri burasıydı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6