Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bölüm

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar merhaba bu sene ikinci mezuna kalişim di tıbbi sekreterlik ,ve ya bilgisayar programcısı. Geliyor bu bölümlerden birine girip tekrar sınava hazırlanmak mantıklı mı bir kaç işi bilen hocayla konuştum benim ort okul lise boş Temel de yok bu sene 1 m sıralama seneye en fazla 500 bin olur dedi matamatik Temel oturturamzsmin tarzı sizce Temel olmayan biri mantık li

Son düzenleme:

Rayther

Mars Yolcusu
Arkadaşlar merhaba bu sene ikinci mezuna kalişim di tıbbi sekreterlik ,ve ya bilgisayar programcısı. Geliyor bu bölümlerden birine girip tekrar sınava hazırlanmak mantıklı mı
Dersleri vermekte zorlanmayacaksan olabilir de amacın yks ise mezuna kalman en temizi

Enki

Satürn Yolcusu
Bu bölümlerden birine girip dgs sınavına mı hazırlanacaksın yoksa tekrardan yksye mi çalışacaksın

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Tecrübeli bir hocayla konuştum temel olmadı için mezuan kalsan çok oynamaz dedi 4 yılık bir bölüm gelir dedi ne

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6