Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boşalmadan Meni Gelmesi

flamefinn

Venüs Yolcusu
Merhabalar ben flamefinn;

Aylar önce neverfap'a başlamış bir kaç deneme (55,27, 35 ve sonuncusu 117 günde sonlandı) sonrasında neverfap sürecimi 90 seviye ve üzerine taşımış ve çeşitli faydalarını görmüş birisiyim. Son denememde fab yaparak değil cinsel ilişki yaparak bozdum süreci; bu süreci bozmak sayılıyor muydu hatırlamıyorum gerçi. O zamandan beri düzenli bir cinsel ilişki hayatım var... Bu cinsel ilişki hayatı boyunca ilk başlarda çok zor boşalıyordum ve ilşki sırasında orgazm olmadan önce az miktar meni geliyordu. cinsel ilişki sürem çok çok iyi şu an ama halen orgazm olmadan önce meni geliyor. Kondomsuz cinsel ilişki yapmadığım için problem olmuyor ama bunu daha önce yaşayan var mı diye sormak istiyorum.

Herkese iyi forumlar!;

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Cinsel ilişkide süreç bozulmaz, cinsel ilişki sürecin doğal bir parçasıdır.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Öncelikle yaptığın sürece göre sürecin bozulup bozulmaması değişir. Orgazm olmadan önce gelen zevk suyu olması lazım meni değil.

beytullahsah

Yeni Fapstronot
Merhabalar ben flamefinn;

Aylar önce neverfap'a başlamış bir kaç deneme (55,27, 35 ve sonuncusu 117 günde sonlandı) sonrasında neverfap sürecimi 90 seviye ve üzerine taşımış ve çeşitli faydalarını görmüş birisiyim. Son denememde fab yaparak değil cinsel ilişki yaparak bozdum süreci; bu süreci bozmak sayılıyor muydu hatırlamıyorum gerçi. O zamandan beri düzenli bir cinsel ilişki hayatım var... Bu cinsel ilişki hayatı boyunca ilk başlarda çok zor boşalıyordum ve ilşki sırasında orgazm olmadan önce az miktar meni geliyordu. cinsel ilişki sürem çok çok iyi şu an ama halen orgazm olmadan önce meni geliyor. Kondomsuz cinsel ilişki yapmadığım için problem olmuyor ama bunu daha önce yaşayan var mı diye sormak istiyorum.

Herkese iyi forumlar!;
Hard mod yapıyorsan süreç bozulur. Çünkü hard modda orgazm olmak yasaktır. Cinsel ilişkiden önce salgılanan sıvı meni değil mezi olabilir. Eğer mezi salgılanıyorsa bu boşalma olmaz. O ayrımı iyice araştırmanı tavsiye ederim dostum. Sürecin daim olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6