Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boy Ameliyatı

gky3535

Yeni Üye
Boy 1.67 Yaş 27 olmuş ameliyat olmayı düşünüyorum düşünceleriniz

izleyici1

Yoda
kardeş benimde boyum 167 yaşımda 41
hayatım boyunca boyla ilgili bir sorun görmedim yaşamadım
toplumun gereksiz ön yargılarına takılma ilgilenme

dojeh

Ay Yolcusu
benimde 167 25 yaşındayım. 20 yaşına kadar sorun ederdim o zamanlarda boy ameliyatının fiyatları da 30bin tl idi yapmayı düşünüyordum fakat benim için hayatta sorun etmem gereken daha önemli şeylerin oldugunu fark edince hiç sorun olmamaya başladı hocam. şu an ki fiyatları galiba 250bin tl nin üstünde fakat bence hiçbir şekilde değmez hocam

Son düzenleme:

Eff

Yoda
Rahat hissedeceksen olabilirsin. Sana olan negatif ve pozitif yanlarını sırala.

KingArthur

Mezun
Dayı benim boyum 169 yaşımda 27 hiç bir zararını görmedim tek problem pantolon paçası yaptırmak.😂
Kadınların sürekli söylediği 190 dan kısayla olmaz gibisinden laflara takılıyorsan bu videoyu izle

gky3535

Yeni Üye
benimde 167 25 yaşındayım. 20 yaşına kadar sorun ederdim o zamanlarda boy ameliyatının fiyatları da 30bin tl idi yapmayı düşünüyordum fakat benim için hayatta sorun etmem gereken daha önemli şeylerin oldugunu fark edince hiç sorun olmamaya başladı hocam. şu an ki fiyatları galiba 250bin tl nin üstünde fakat bence hiçbir şekilde değmez hocam
Zaten sorunda orda işte 300 bin hiç bişey zaten ev araba alamıyoruz bari kendimize bakalım

gky3535

Yeni Üye
Dayı benim boyum 169 yaşımda 27 hiç bir zararını görmedim tek problem pantolon paçası yaptırmak.😂
Kadınların sürekli söylediği 190 dan kısayla olmaz gibisinden laflara takılıyorsan bu videoyu izle
Kadınlar için değil benim 190 kardeşim var onun yanında siritmiyim yeter 😀

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6