Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu tavırlardan bıktım.

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Arkadaşlar relapse oluyorsunuz, tamam bu normal bir şey fakat ben yapamıyorum, bir türlü olmuyor, intihar edeceğim yakında ve benzeri tavırları neden başlık açıp yazıyorsunuz. İnsanların moralini bozmaktan başka bir şeye yaramıyor. Forumda başlık açıp ay şöyle pişman oldum, yok şunu yaptım böyle oldu. Bu illetten eğer yeteri kadar çaba gösterirsen kurtulursun. Sürekli relapse olan arkadaşlar;
Bütün yazı ve videoları not alarak izlediler mi?
Swot ve Johari analizi yaptılar mı?
Hedef belirleyip günlük, aylık, yıllık planlar ile bu hedefe her gün biraz daha yaklaşmaya çalışıyorlar mı?
Telefon yada bilgisayarına k9 programını indirdiler mi?
Spor ve meditasyona başladılar mı?
Sosyal medyada saatlerce zamanı çöpe atmayı bıraktılar mı?
Bu dönemlerde pek mümkün olmasa da sosyalleşmeye çalıştılar mı?
Redpill yazılarını okuyorlar mı?
Bu ve daha birçok şeyi yapmadıysan relapse olmana neden şaşırıyor ve buraya konu açıyorsun ki? Üstelik bu yazıları okumanı sana başkaları tavsiye ediyor, sen bu blog ve yazılara ulaşmak için ekstra çaba sarf etmiyorsun. Mezun olanlar sana tam anlamıyla bir yol çizmişken bunu uygulamıyor. Relapse olunca da burada feryat figan yakarıyorsun.

Senharikabirisin

Venüs Yolcusu
Haklısın moral bozucu ben de öyle yazılar okurken zorlanıyorum. Ama şöyle düşün dertleşmek, buraya da olsa içini dökmek, seninle aynı duyguları paylaşan birilerinin olması iyi geliyor. Gelişimden önce dibe çöküş olur, hayat düz çizgi değildir inişli çıkışlıdır. Herkesin kötü zamanları olur. Yazan yazsın öyle şeyler iyi geliyorsa o şekilde rahatlayip çözüm bulabiliyorsa bence paylaşmalı. Tabi sen haksızsın demiyorum bu kişi dertleştikten sonra çözüm arayışında olmalı ki işe yarasın.

neverandnever

Yeni Üye
ben halen forumun amacını çözemedim. her yerde saçma sapan günlük başlıkları relapse başlıkları.. ve ben testesteron ile ilgili bir konu açmak istediğimde bir yöneticiden faydasız içerik olduğuna dair mesaj aldım. ve benim eski foruma birçok faydam dokundu. insanları forumdan soğutmak bu kadar kolay olmamalı bence.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6