Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Büyük Adımlar Sancılı Süreçlerden Sonra Atılır

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Merhaba arkadaşlar, bugün size kiminize göre çok uzun olmasa da yaklaşık bir ay evvel bozduğum 98 günlük sürecime nasıl başladığımı anlatacağım. 1 Eylül 2021 günü gene defalarca bozduğum sürecime tekrardan başlama kararı almıştım, o gün arkadaşım beni bir kitap okuma kampına davet etmişti -ki bu o zaman benim için çok zor bir karardı- ve orada telefon ile çok fazla uğraşmaya vakit olmuyordu. Daha çok kitap üzerine sohbetler ve saatlerce kitap okuma ile vakit geçiriyorduk. Bu kamp bu şekilde bir hafta devam etti, o günlerde telefondan başını kaldırmayan birisi olarak bu bir hafta benim için çok sancılı geçmişti, âdetâ irade terbiyesi misalinden olmuştu. O geçirdiğim irade dolu haftadan sonra telefon ile daha az vakit geçiriyor ve kendime faydalı olacak işlere vakit ayırıyordum, zaten meşguliyet olunca da insanın kafası böyle illetlere bulaşmıyor. Velhâsıl kelam hayatınızda büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız buna, keskin ve sert kararlar almakla başlamalısınız.

Herakles

Merkür Yolcusu
Merhaba, kitap okuma kampı nasıl bir şey oluyor? Challenge tarzı bir şey mi? yoksa buna özel buluşup bir etkinlik tarzında mı yapıyosunuz?

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Merhaba, kitap okuma kampı nasıl bir şey oluyor? Challenge tarzı bir şey mi? yoksa buna özel buluşup bir etkinlik tarzında mı yapıyosunuz?
Merhaba, buluşup etkinlik tarzında bir okuma yapıyoruz. Herkes aynı kitabı okuyor ve onun üzerine tahliller yapıyoruz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6