Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çektiğimiz Fotoğraflarımızı Paylaşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Brock

Misafir
Merhaba teknolojinin gelişimiyle hepimiz cebimizde müthiş fotoğraf makineleri taşıyoruz insan aklının ürünü müthiş ressamlar. Önceki halkı bırakın kralların bile böyle imkanları olmamış adamlar bi resmini çizdirmek için biton sıkıntıya girmişler hem ressamı bulmak hemde saatlerce poz vermek için.Biz bir anda hiperralistik resim çizen ressamlar gibi sessiz dilsiz hizmetkarlar taşıyoruz yanımızda çıkarıp çat diye süper anları resimleyebiliyoruz. Bunun kıymetine dair bikaç cümle yorum ettikten sonra başlıyorum. Herkes paylaşsın lütfen anlamlı gördüğü kareleri. Zaman içinde birkaç teknik fotoğrafçılık bilgisiyle başlığı biraz geliştirebilirim.

JohnnieWalker

Satürn Yolcusu
Yok ya ne alakası var. Türkiye'den düşün. Hem göl var hem de kale. Aynı yerden görülebilir.
20200228-102318-hdr-largejpg.jpg
abel dağına benziyor çok fazla. :D Baya benzer yerler varmış..

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Orada doğup büyüdüm hemseriyiz o zaman 😄
Keşke olsaydık hocam. Şu ana kadar gördüğüm en iyi yerlerden biri idi burası. Biraz düşünüp burasını atmasan ayıp olur diye düşündüm. Buralı değilim , sadece gezmek için gelmiştim. Kedi Evi vardı orası da çok güzeldi.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Keşke olsaydık hocam. Şu ana kadar gördüğüm en iyi yerlerden biri idi burası. Biraz düşünüp burasını atmasan ayıp olur diye düşündüm. Buralı değilim , sadece gezmek için gelmiştim. Kedi Evi vardı orası da çok güzeldi.
Van ayrı bir güzeldir gerçekten kedi evine gitmedim. Akdamar adasına inşallah gitmişsindir yoksa pişman olursun :D

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Van ayrı bir güzeldir gerçekten kedi evine gitmedim. Akdamar adasına inşallah gitmişsindir yoksa pişman olursun :D
Yok be hocam , çok fazla gezemedik. Nemrut dağına felan gidecektik aslında ama nasip olmadı. Van gölünden geçtik, Van Kalesi'ne gittik, Kedi Evi, Birde müze gezdik. Çok fazla bir yere gidemedim ama bu bile yetti. Geri gelince de zaten bir pişman oldum gidemedim diye ama imkanımız yoktu pek, kalacak yer felan ayarlayamadık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6