Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinsel Içerikli Videolar Hakkında

Inhuman

Merkür Yolcusu
Katılım
8 Tem 2023
Mesajlar
143
Tepki puanı
198
Puanları
58
Ben pek katılmıyorum. Çünkü gelişmiş ülkelerde bırakın google'a pornhub yazıp vpnsiz hurraa diye girebilmeyi, direkt p*rn*ların çekimlerinin yapıldığı stüdyolar var.

Ancak bu ülkelerde dediğiniz olaylar bizdeki kadar fazla yaşanmıyor, niyeyse hep ortadoğuda çoğunlukla yaşanıyor.

Bence bastırılmış cinsellikle alakalıdır bu sap*ıklıklar. P*rn* ne kadar iğrenç olsa da, bu suçlar daha çok bastırılmışlıktan geliyor. Belki de hep vardı ve biz sosyal medyanın yayılmasıyla öğreniyoruzdur bu sap*klıkları. Artış yoktur..
 

maocumilitan

Gerilla
Katılım
10 Eyl 2023
Mesajlar
14
Tepki puanı
13
Puanları
3
Web Sitesi
www.tkp.org.tr
Evet haklısın ama bunu yasaklayarak yapamazsın ki yani örneğin biri bir filmden etkilendi ve bir şey yaptı o filmi de mi yasaklayacağız? Herkes insan ve her insan hayatında bir şeylerden etkilenir, o zaman ne yapacağız? Her şeyi yasaklayacak mıyız? Bir şeyi yasaklamak o şeyi yapma isteğini engellemez sadece daha çok istemesine sebep olur diye düşünüyorum. Demek istediğim şey hiçbir şey üzerine yasak eklenerek durdurulamaz, bunun sadece yanlış olduğunun bilincine varılmalı yani en temeli düzeltmek internet erişimi olan her ülkede olacak şey değil internetten olmazsa başkasından öğrenir. Yani insanların bu şeyden uzak durması için yasak değil yanlış olduğunu bilmesi lazım yoksa "böyle giyinmeseydi" laflarını duymak normal gelir.
Maddi koşullardan kastım bu olaylarin gerceklesmesine sebep olan toplumsal yaşantı, ekonomik düzen vs. idi. Yoksa salt yasaklar da bir işe yaramaz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst