Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çok Gerçekçi Rüyalar Görmek

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Dostlarım sizde baya gerçekten içindeymiş gibi, gerçekten yaşıyormuş gibi rüyalar görüyor musunuz? Hatta öyle ki uyandıktan sonra kafa allak bullak oluyor. Öyle ağır ve anlamsız rüyalar ki insanı çok yoruyor. Son 1 yıldır hep böyle nerdeyse

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Rüyanın olayı bu zaten :) Ben de ara ara görüyorum genelde tam alarmdan/uyanmadan iki dk. önce görmüşüz gibi algılıyoruz ama aslında öyle değil.
Sevmediğim unsur ise uyandıktan 15 saniye sonra eğer rüya aşırı etkili değil ise hemen unutuyorum. Puf olup gidiyor sanki. Birçok kişide böyle muhtemelen.

Verimli uyumuyorsundur ya da yatmadan önce kafan çok yoğun oluyordur belki, araştır.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Çok nadir oldu bana . Ama olunca çok keyifli hissetmiştim çünkü güzel bir rüyaydı ve keşke orda olsaydım demiştim. Sen de bunun sürekli olması kötü çünkü her zaman öyle keyifli rüyalar olmaz. Aslında rüyaları hatırlamamak gerekir ama sen bildiğin yaşıyorsun galiba.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Rüyanın olayı bu zaten :) Ben de ara ara görüyorum genelde tam alarmdan/uyanmadan iki dk. önce görmüşüz gibi algılıyoruz ama aslında öyle değil.
Sevmediğim unsur ise uyandıktan 15 saniye sonra eğer rüya aşırı etkili değil ise hemen unutuyorum. Puf olup gidiyor sanki. Birçok kişide böyle muhtemelen.

Verimli uyumuyorsundur ya da yatmadan önce kafan çok yoğun oluyordur belki, araştır.
Bende zihin yorgunluğuna bağlıyorum. çok kötü bir durum inşallah geçer ?

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Çok nadir oldu bana . Ama olunca çok keyifli hissetmiştim çünkü güzel bir rüyaydı ve keşke orda olsaydım demiştim. Sen de bunun sürekli olması kötü çünkü her zaman öyle keyifli rüyalar olmaz. Aslında rüyaları hatırlamamak gerekir ama sen bildiğin yaşıyorsun galiba.
Çok tuhaf rüyalar ya, yıllar öncesinden 10 dakika gördüğüm insanlar bile rüyamda sanki gerçek gibi ?‍♂️

SniperTR

Mars Yolcusu
Bunun bir tık üstü rüyayı kontrol edebilmek.Beyin temizlendikçe kötü şeylerden,daha da berraklaşacak rüyaların.Ben bir keresinde sevdiğim kızın gözlerine bakarken,göz bebeklerini bile gördüm o kadar netti rüyam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6