Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

"Coregasm" Yaşayan Var Mı?

Tırnovalı

Merkür Yolcusu
Ben geçen sürecimde yaşamıştım. Böyle bir şey bilmediğim için çok şaşırdım haliyle.
Ne olduğunu bilmeyen varsa, spor yaparken özellikle karın kası falan çalışırken yaşanan "vedi" veya "prostat sıvısı" boşalmasıymış anladığım kadarıyla.

Son düzenleme:

Patron.

Ay Yolcusu
Ben yaşadım 250.günlerdeyim antreman yaparken boşaldım mekik hareketinde

Tırnovalı

Merkür Yolcusu
Süreç bozuluyor mu?
Hayır bozmaz bana kalırsa. İstemli olmuyor ve cinsellik adına hiç bir durum söz konusu değilken oluyor. Benim anladığım kadarıyla içinde sperm bile yok. Sadece prostat sıvısı tarzında bir şey. Yani idrardan sonra gelen koyu sıvı "vedi" dedikleri cinsten.

İsteyene Bazı Temel Bilgiler:
"İdrar yolundan akan sıvılar şunlardır:
İdrar, Meni, Mezi, Vedi.

İdrar: Böbrekten süzülen idrar mesanede birikir, mesane dolunca idrar hissi ile mesane kasılır ve idrar dışarı boşalır.

Meni: Cinsel uyarılma sırasında idrar yolu ve meni kanallarında biriken sıvı, boşalma ile dışarı atılır.

Mezi: Cinsel uyarılma esnasında penisin ucunda beliren birkaç damla yapışkan, şeffaf sıvıdır. Bazı erkeklerde çok belirgin olurken bazılarında çok azdır. Bu sıvı meni ile karıştırılmamalıdır.

Vedi: İdrardan sonra gelen 1-2 damla sıvıdır.İdrardan daha koyu kıvamlı ve kaygandır.Temizlenme sırasında penis ucundaki sıvının kaygan olması ile fark edilir.Prostat ve idrar yolu içindeki salgı bezlerinden gelmektedir.Bu sıvının dışkılanma sırasında ıkınırken gelen sıvıyla aynı olduğu düşünülmektedir.(doktoryildiztanriseven.com)"

Patron.

Ay Yolcusu
Bende meni akmıştı bildiğin boşaldım ama süreç bozulmaz çünkü ben orgazm olmayı amaçlamadım pmo yapmadım tamamen özgür iradem dışı uykuda ihtilâm ile aynı rahat ol süreç bozulmaz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6