Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Coşku Dönemi Hakkında

HypostaJ

Yeni Üye
Arkadaşlar, insanlar yaklaşık olarak 14-30 gün arası çoşku dönemi yaşadıklarını bildiriyorlar. Ama bende hiç böyle bir şey olmadı şuan 71. Günündeyim 30-60 arası flatline dönemindeydim. Flatline döneminden yavaştan çıkmaya başladım lakin bu kafama takıldı. Çoşku dönemini hiç yaşamadım. Bu konu hakkında bilginiz var mı ? Sizin de başınıza geldi mi ?. Son olarak Flatline dönemi nasıl bitiyor hızlı yoksa yavaş yavaş mı ?

Son düzenleme:

artelius

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar, insanlar yaklaşık olarak 14-30 gün arası çoşku dönemi yaşadıklarını bildiriyorlar. Ama bende hiç böyle bir şey olmadı şuan 71. Günündeyim 30-60 arası flatline dönemindeydim. Flatline döneminden yavaştan çıkmaya başladım lakin bu kafama takıldı. Çoşku dönemini hiç yaşamadım. Bu konu hakkında bilginiz var mı ? Sizin de başınıza geldi mi ?. Son olarak Flatline dönemi nasıl bitiyor hızlı yoksa yavaş yavaş mı ?
Eğer fazla rüyalanma geçirdiysen olabilir bende suan 87. günlerde falanim bende de cok fazla ruyalanma oldu aklim bi aralar cok cinsellikte hayal kuruyordu ama onu yenmeye çalışıyorum kısacası bunlara dikkat sabahları donunu kontrol edebilirsin bazen kuru olsa bile meni kurumuş olabilir

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Hemen hemen benzer zaman dilimlerini yaşıyoruz.
2. haftam ve 3. haftam çok ama çok harikaydı.
Sonrasında çok ağır belki de depresif diyeceğim bir flatline donemi oldu.
Galiba en agir dönemi geçirdim hala flatline dönemim devam etmekte ama etkisini yitiriyor.
Kişiye çok ciddi faydaları oluyor.
İyiki de öz saygımı koruma adına no fap sürecine katılmışım.
İnanın çok faydalı.
Flatline gerçekten de çok ama çok sorunlu bir dönem etkileri çok ama her ne olursa olsun pes etmemen gerekir.
Ben çok ağır yaşadım ve etkileri azalsa da devam etmekte.
İnsan kendine bir uğraş bulmalı yoksa bu illet hala kapının ardında beni bekliyor.
Olabilirse bir sevgili ancak nefsi duygular işin içine girmeden.
Hayati onunla paylaşma beraber yeni şeyler öğrenme veya keşfetme.
Kurslar vs.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6