Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Day Game Takıntısı (Soru)

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar merhaba süreçte 150 gün ve acayip derecede kafayı yiyeceğim day game taktım
Bazen ruh halim iyi bazen ozguvneli bazen sesiz biri oluyorm
Kendime ben yapacağım ben erkeğim diyorum lakin Sanki yapamadığım Zaman büyük eksiklik var bu düşünce yapısından nasıl çıkarım sizce fikirlere açığım

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Daygame yapmana gerek yok. Arkadaşlarınla dışarıya çıktığında veya tek başına gezerken hoşuna giden kız gördün mü gider konuşursun sırf kız tavlamak için dışarıya çıkmak sağlıklı bir zihin yapısı değil bu durumda tüm odağın hayatınin merkezinde kadınlar oluyor.

Savascı

Deneyimli Üye
Dostum hayatta olumsuz düşünceler hicbir zaman bitmezler,daima devam ederler.Hayattaki tüm olumlu şeyleri olumsuz şeyler sayesinde kurulmuştur.Bunları bitirmek, tüketmek imkansızdır.Alan watts yasası der ki ; daha pozitif bir deneyimi arzu etmenin kendisi negatif bir deneyimdir. ve paradoksal olarak, insanın negatif deneyimini kabul etmesinin kendisi pozitif bir deneyimdir.
Bu olumsuzluklarla savaşmak yerine hayatta her daim hata yapacağını ,her daim eksikliğin olduğunu ama buna rağmen elinden geleni yapacağını kabul etmen gerekiyor.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Daygame yapmana gerek yok. Arkadaşlarınla dışarıya çıktığında veya tek başına gezerken hoşuna giden kız gördün mü gider konuşursun sırf kız tavlamak için dışarıya çıkmak sağlıklı bir zihin yapısı değil bu durumda tüm odağın hayatınin merkezinde kadınlar oluyor.
Ben de o şekilde yapıyorum denk gelirse vs yaparım.
Direk set açma amacıyla çıkarsam eğer ruhum daralıyor dediğin gibi bir gezmek için çıktım da kafamda denk gelirse açarım düşüncesi olduğu için yine olumsuz ruh oluyor set açma zihnimde büyüttüm için mi duşünmezsem denk gelirse açarım desen daha mi rahat olurum acaba
Sıkıntı rededilmek vs değil ilk adımı atmak bir kaç defa yaptım işte yine var teşekkür ederim

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Dostum hayatta olumsuz düşünceler hicbir zaman bitmezler,daima devam ederler.Hayattaki tüm olumlu şeyleri olumsuz şeyler sayesinde kurulmuştur.Bunları bitirmek, tüketmek imkansızdır.Alan watts yasası der ki ; daha pozitif bir deneyimi arzu etmenin kendisi negatif bir deneyimdir. ve paradoksal olarak, insanın negatif deneyimini kabul etmesinin kendisi pozitif bir deneyimdir.
Bu olumsuzluklarla savaşmak yerine hayatta her daim hata yapacağını ,her daim eksikliğin olduğunu ama buna rağmen elinden geleni yapacağını kabul etmen gerekiyor.Umarım yardımcı olabilmişimdir

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Olumlu şeylerin olması için olumsuz şeyler olması mi gerek

Savascı

Deneyimli Üye
Olumlu şeylerin olması için olumsuz şeyler olması mi gerek
Evet aynen öyle dostum.Hayata azıcık pragmatik bakarsan değerler şeyleri yaparken ne kadar zorlanıldığını göreceksin.Bu da bu felsefeyi kesinlikle doğrular.Olumsuz şeyler hayatın için önemli şeylerdir çünkü onlar sayesinde inşa etmeye başlarsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6