Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Day Game Tecrübesi Olanlar Buraya

İradeavcısı

Merkür Yolcusu
Erkek adam sitesini ve redpill'i uzun zamandır takip ederim
Bu kız bulma konularında ya yakın çevreye ya sosyal medya ya başvurulur
Arkadaşımla yolda yürürken birini gördüm uzaktan (kız mı erkek mi ondan bile tam emin değilim) aklıma daygame geldi gerçi o zaman akşamdı ama dedim acaba birinin yanına git daygame yap falan nasıl olur?

Hiç tecrübesi deneyimi olan varmı
Konuşma öneri fikir alınma gibi konuşabiliriz diye düşündüm

Hayır kız bulmalıyım diye kendimi çok yırtmıyorum sadece kırmızı hapı biraz daha tecrübe eden varsa konuşmak isterim diye düşündüm

elvas

Venüs Yolcusu
Benim öyle aman aman bir tecrübem yok ama iki üç tecrübem oldu bu konuda.Asil noktanın ne söylediğinden ziyade özgüvenli söylemek olduğunu düşünüyorum.Sormak istediğin bir şey varsa tecrübem dahilinde sana yardımcı olmaya çalışırım.

Day Game’den ziyada Life Game’i tercih ederim. Life Game daha olağan ve kendiliğinden gerçekleşmiş gibi duruyor.

Day Game’de kızdan herhangi bir sinyal almadan pat diye kızın yanına gidip muhabbet açmaya çalışıyorsun. Bunun ters tepme ihtimali Türkiye’de yüksek diye düşünüyorum. Ama Life Game’de kızdan sinyali aldıktan sonra ya da hedefindeki kızın yakınına kendini yerleştirdikten sonra reddedilme ihtimalin daha az olur.

jesus tod

Ay Yolcusu
Youtube'ta ibohimself diye bir kanal var ona bakabilirsin.

Lazkopat

Yoda
Erkek adam sitesini ve redpill'i uzun zamandır takip ederim
Bu kız bulma konularında ya yakın çevreye ya sosyal medya ya başvurulur
Arkadaşımla yolda yürürken birini gördüm uzaktan (kız mı erkek mi ondan bile tam emin değilim) aklıma daygame geldi gerçi o zaman akşamdı ama dedim acaba birinin yanına git daygame yap falan nasıl olur?

Hiç tecrübesi deneyimi olan varmı
Konuşma öneri fikir alınma gibi konuşabiliriz diye düşündüm

Hayır kız bulmalıyım diye kendimi çok yırtmıyorum sadece kırmızı hapı biraz daha tecrübe eden varsa konuşmak isterim diye düşündüm
Ben okulda yapmıştım bu olayı ve gayet zevkliydi :) Kaç defa yaptığıma dair net bir sayı veremem. Ancak gayet eğlenceli bir şey olduğunu söyleyebilirim. Uzun diyebileceğim süredir de yeni bir kız tanımadım bak aklıma geldi şimdi. Kızlar o zaman okulumuzda hamak vardı. Orada oturuyorlardı gidip tanıştım, numara felan almadım ama zevkliydi yani. Sonrasında voleybol oynuyolarsa orda gidip kızlarla tanışıyodum vs. Gayet eğlencelidir, tavsiye ederim.

Richard Winters

Deneyimli Üye
Erkekadam sitesindeki daygame yazılarını oku dostum Tahmin Oyunu,Yeni başlayanlar kızlara yürüme vs benim paylaştığım konularda anlattım biraz onlara bak Profilime girip

Jig la Thor

Mars Yolcusu
Sorunu tam olarak anlamadım ancak olay gidip kızla muhabbet kurup numarasını almak, öpücük almak veya direkt eve atmaktab ibaret. Eğlenceli ol ve direkt gidip tanımaktan ziyade doğal bir hava ver sanki tesadüfmüş gibi. Tecrübeyle alışırsın ilk başta zor gelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6