Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Depresyon

Arda

Ay Yolcusu
Kendimi çok yalnız hissediyorum. Sanki herkes benden bir şekilde kaçıyor keşke böyle olmasa kimse bana yazmıyor hep ben yazarım zaten. İnsanlara çok iyi davranırım ince ayrıntıları bile hesaba katabilirim empati yapmadan konuşmam ve çok da samimi içten biriyim sıkılmazsın benimle konuşunca ama sanırım sadece kendim böyle hissediyorum. İnsanları anlamak çok zor ve buna ihtiyaç duyuyorum insanlara ihtiyaç duyuyorum duymalıyım da. Bazen kendimi kandırıyorum sen güçlü birisin kimseye ihtiyacın yok gelen gelir ama bu bile bir umut keşke biri gelse umudu ben niye bu kadar sosyalliğe ihtiyaç duyuyorum duymalı mıyım ? Bir şeyleri yalnız başıma yapmaktan bu yaşımda bile sıkıldım. Yazasım geldi abiler bu no fap işi de sıktı beni cidden oyuna başladık sıkıntıdan of...

mirliva1444

Venüs Yolcusu
Bazen herkes böyle zamanlardan geçebiliyor. Yaşın kaç bu arada? Ergenlik döneminde isen bunlar çok normal. Önemli olan çok uzun sürmemesi. Depresyon, stres bu konularla çok kafa yorma. Neyi yapmaktan zevk alıyorsan onu yap(yapay zevkler hariç).
Bazı insanlar daha sosyaldir bazılar ise daha içine kapanık. Örneğin ben saatlerce tek başıma dursam sıkılmam. Bu biraz da kişiye göre değişiyor.

Arda

Ay Yolcusu
Bazen herkes böyle zamanlardan geçebiliyor. Yaşın kaç bu arada? Ergenlik döneminde isen bunlar çok normal. Önemli olan çok uzun sürmemesi. Depresyon, stres bu konularla çok kafa yorma. Neyi yapmaktan zevk alıyorsan onu yap(yapay zevkler hariç).
Bazı insanlar daha sosyaldir bazılar ise daha içine kapanık. Örneğin ben saatlerce tek başıma dursam sıkılmam. Bu biraz da kişiye göre değişiyor.
15 evet ben de sıkılmam da güzel be sosyallik bir daha gelmeyeceğiz dünyaya

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Herkesin belli dönemlerde yaşadığı şeyler üzerinde çok durmamak lazım depresyona girdim, sabah akşam yataktan çıkmayıp bilgisayar telefon TV ile geçirmeyin bu sadece depresyonu pekiştirir.
Duygular davranışlarınla paralel ilerler biri birini takip eder piskolojik olarak depresyona girsende fiiliyatta tam tersi hareket etmen yararına olur. Harekete geç.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Turkiye serveri sorunsalı iyi insanlar hep üzülüyor.
Üzülmek iyidir çünkü seni değiştirir. Kaslarına ağırlık yüklemezsen kasların nasıl gelişecek? Kimileri vazgeçecek üzülüp hayıflanacak. Kimileri zorluklar karşısında yükselecek. Unutmayın en karanlık vaktin hemen sonrasında şafak vardır.

isxo

Merkür Yolcusu
Kendimi çok yalnız hissediyorum. Sanki herkes benden bir şekilde kaçıyor keşke böyle olmasa kimse bana yazmıyor hep ben yazarım zaten. İnsanlara çok iyi davranırım ince ayrıntıları bile hesaba katabilirim empati yapmadan konuşmam ve çok da samimi içten biriyim sıkılmazsın benimle konuşunca ama sanırım sadece kendim böyle hissediyorum. İnsanları anlamak çok zor ve buna ihtiyaç duyuyorum insanlara ihtiyaç duyuyorum duymalıyım da. Bazen kendimi kandırıyorum sen güçlü birisin kimseye ihtiyacın yok gelen gelir ama bu bile bir umut keşke biri gelse umudu ben niye bu kadar sosyalliğe ihtiyaç duyuyorum duymalı mıyım ? Bir şeyleri yalnız başıma yapmaktan bu yaşımda bile sıkıldım. Yazasım geldi abiler bu no fap işi de sıktı beni cidden oyuna başladık sıkıntıdan of...
Kardeşim ah keşke herkes senin gibi olsa. Bana inan heryerde senin gibi düşünen insanlara ihtiyaç var. İnsan olmamızın doğası gereği en güçlümüzün bile başkalarına ihtiyacı var. Ayrica sosyal varlıklar olduğumuz içinde birilerine mecburen ihtiyaç duyuyoruz. Bundan daha doğal ne olabilir ki ?

AugustoEleven

Yeni Fapstronot
Ben de böyle bir dönemden geçtiğimi hatırlıyorum.Aslında bu sosyallıkla ilgili değil de insanlarla ilişkilerinde problem ola bilir. Ve evet,her zaman samimi olmak,empati kurmak hayır deme becerini zayıflatır. Hayır söyle,neder her zaman empati kuruyosun ki,? Ve seni yalnız hissettiren her kesten yavaş-yavaş uzaklaş,senin değerini anlarlae. Ulaşılması zor kişi ol.

Arda

Ay Yolcusu
Ben de böyle bir dönemden geçtiğimi hatırlıyorum.Aslında bu sosyallıkla ilgili değil de insanlarla ilişkilerinde problem ola bilir. Ve evet,her zaman samimi olmak,empati kurmak hayır deme becerini zayıflatır. Hayır söyle,neder her zaman empati kuruyosun ki,? Ve seni yalnız hissettiren her kesten yavaş-yavaş uzaklaş,senin değerini anlarlae. Ulaşılması zor kişi ol.
Evet bunu deneyeceğim teşekkürler

mirliva1444

Venüs Yolcusu
Turkiye serveri sorunsalı iyi insanlar hep üzülüyor.
Ya bunun ülke ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bu kafada bir insan İsveç'te de yaşasa aynı şekilde depresyonda olur. Sadece oralarda insanların yapabileceği çok aktivite var ve böyle "elalem ne der" kafası yok, halk daha eğitimli. Yoksa bu ülkelerde de intihar oranları hiç az değil. Ancak bakınca telefon bile görmemiş afrika kabilesi mutlu mesut yaşayabiliyor. Kısacası İsveç serveri "kolay", Türkiye serveri "zor" modda. Ve zor modda kazanmak kolay modda kazanmaktan daha eğlencelidir...

Mistakes

Yeni Fapstronot
Ya bunun ülke ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bu kafada bir insan İsveç'te de yaşasa aynı şekilde depresyonda olur. Sadece oralarda insanların yapabileceği çok aktivite var ve böyle "elalem ne der" kafası yok, halk daha eğitimli. Yoksa bu ülkelerde de intihar oranları hiç az değil. Ancak bakınca telefon bile görmemiş afrika kabilesi mutlu mesut yaşayabiliyor. Kısacası İsveç serveri "kolay", Türkiye serveri "zor" modda. Ve zor modda kazanmak kolay modda kazanmaktan daha eğlencelidir...
İsveçte'ki adam seni düşünmüyor zaten o düşünüyor ki bu herifler aylık 100 bin euro kazanırken ben neden 2bin kazanıyorum diye düşünüp üzülüyor ona da kendince çok zor.

Mistakes

Yeni Fapstronot
Bro hayatın bu bağımlılığa çok itiyor sigaradan biraz farklı yaşam tarzın bağımlılığın için aşırı önemli.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6