Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Derviş modu

mavi

Venüs Yolcusu
Başlangıç tarihi :29/04/2021
Yürü yol insanı terbiye eder. Heralde 5. Kez günlük yazmaya başlıyorum. Bu sefer hiç bir günü atlamadan yazacağım. Bu işte yeni sayılmam. Neler yapmam gerektiğini biliyorum. Sadece uygulamak kalıyor. Derviş modu diye bir mod tasarladım kendimce. İleri bir zamanda onu da buraya ekleyeceğim.
Desteklerinizi bekliyorum, kısa bir cevap almak bile insanı harika hissettiriyor.

Black Rose

Moderatör
Moderatör
Hadi bakalım, günlüğünü takip edeceğim.

Bakenga

Münzevi
Üretken Üye
Daha önce de günlük yazarak iyi sayılara ulaşmıştın. Umarım bu günlük son günlüğün olur ve mezun olursun. Derviş modunu merak ettim, bekliyorum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Başlangıç tarihi :29/04/2021
Yürü yol insanı terbiye eder. Heralde 5. Kez günlük yazmaya başlıyorum. Bu sefer hiç bir günü atlamadan yazacağım. Bu işte yeni sayılmam. Neler yapmam gerektiğini biliyorum. Sadece uygulamak kalıyor. Derviş modu diye bir mod tasarladım kendimce. İleri bir zamanda onu da buraya ekleyeceğim.
Desteklerinizi bekliyorum, kısa bir cevap almak bile insanı harika hissettiriyor.
Önceden de yaptın tekrar yapabilirsin. PBKY kitabı ile sağlam bir şekilde ilerleyebilirsin. Sürecinde başarılar dilerim. Takipteyim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6