Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Diksiyon Için Ne Yapmalıyım

Samiloymak

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba benim biraz diksiyonum bozuk bazı kelimeleri yiyorum bide ince konuşuyorum ince konuşmamin nedeni testesteronla bağlantılı olabilirmi acaba ?

Senevrem

Yeni Fapstronot
Bu konuyu bol okuyarak ve kendi kendine ses kaydı alıp kendini analiz etmeni, sınav olarak da insanlarla bolca konuşmanı öneririm.
Sevgiler.

Lazkopat

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar merhaba benim biraz diksiyonum bozuk bazı kelimeleri yiyorum bide ince konuşuyorum ince konuşmamin nedeni testesteronla bağlantılı olabilirmi acaba ?
Mennan Şahin bu işi anlatanlardan biri youtube kanalına bakmanı öneririm.

Walter Bishop

Merkür Yolcusu

Nefes egzersizlerini buradan öğrenebilirsin;

Moderatörün son düzenlenenleri:

LossZetass

Yeni Fapstronot
Sana efsane bir insan önereceğim dostum diksiyonun piridirr "İsmet Topaloğlu". Bu işle uğraşmak gelişmek isteyen her dostuma tavsiyemdir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6