Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dizi üyelik hesabı ricası

ragnar lodbrok

Merkür Yolcusu
Selamun aleyküm. Uzun zamandır korsan ürün kullanmamaya çalışıyorum .Bu yüzden "westworld" dizisini izlerken 2.sezonda kaldım ve izlemek istiyorum. Var mı dizinin olduğu herhangi bir platformdan üyelik paylaşacak bi abim veya kardeşim ? Sadece İzleyip geri çıksam ? :) Eyvallah şimdiden.

cgang

Satürn Yolcusu
Selamun aleyküm. Uzun zamandır korsan ürün kullanmamaya çalışıyorum .Bu yüzden "westworld" dizisini izlerken 2.sezonda kaldım ve izlemek istiyorum. Var mı dizinin olduğu herhangi bir platformdan üyelik paylaşacak bi abim veya kardeşim ? Sadece İzleyip geri çıksam ? :) Eyvallah şimdiden.
KinoApp kullanıyorum ben
Netflix, HBO Tv , Exxen fln her şey var
Ben size kıyak olsun
Google KinoApp yazın çıkar
Burda varmış 3 sezon 3-cü sezon 8 bölümmüş telegram gel atıyım App-i

neurosoft

Uranüs Yolcusu
Ve aleyküm es selam. Torrentten çekmek istemediğinize emin misiniz hocam?

ragnar lodbrok

Merkür Yolcusu
Şeytan Sesi:
Aman bir kerelik kullansan ne olur :D
Hocam cok mucadele ettim onla ; helede pdf kitap konusunda ; elimde hala dahabi kutuphane kitap var silmiyorum dokunmuyorumda olurda zombi istilasi olursa veya nukleer bomba yerizde disari cikamazsak kendimi okumak icin hakli cikaririm diye

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6