Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dünyada var olduğumuz kadarız

Eff

Jüpiter Yolcusu
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
251
Tepki puanı
253
Puanları
103
Selamlar arkadaşlar. Köye gidip gelince ortam değiştirince kendime geldim. Anneannem ve dedemle keyifli bir gün geçirdim.

Şimdi söylemek istediklerim şu. Çok güzel bir gündü ama 5 sene sonra belki böyle bir ortam bir daha olamayacak. Belki 10 sene bilemem. Nedeni ise bir gün bu dünyadan gideceğiz.

Bu yüzden hayatınızı güzelleştirmeye bakın. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmeye bakın. Gereksiz şeyleri hayatınızdan çıkarmaya bakın çünkü hayat çok kısa. Daha 2 ay önce arkadaşla muhabbet ediyorduk. Doğum gününü 2 ay vardı. Geçen gün doğum gününü kutladım. Zaman su gibi akıp geçiyor.

Tekrardan hatırlatayım. Hayat çok kısa ve biz günlerimizi tekrar tekrar relaps olarak harcıyoruz. Lütfen iradenizi diri tutun. Hayatın tadını çıkarın.
 

Daria

Venüs Yolcusu
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
81
Puanları
43
Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Aslında sahip olduğumuz tek an şu an, şu anı güzel değerlendirebilirsek ileride güzel anılar bırakmış olmakla kalmayacağız şu anı yaşadığımız için de mutlu olacağız.

Şu dönemde de köyler ne güzeldir, büyüklerle beraber karlı bir kış sabahında semaverde çay kaynasa benim de hiçbir şeyim kalmaz gibi geliyor. Zaman kavramı da Einstein'in dediği gibi tamamiyle göreceli zaten, bazen neden kendisini düzenlemek için yönetmek için bu kadar zaman harcadığımı soruyorum; lisede memlekette bir kpss kadrosu açılmıştı yazsam atanıyordum hala aklımdadır keşke yapsaydım diye. Seviyorum o havaları...

Kendine gelmene sevindim, sürecinde başarılar.
 
  • Beğeni
Tepkiler: Eff

Benözgürbiriyim

Emekli Üst Düzey Moderatör
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
406
Tepki puanı
549
Puanları
160
Önemli olan eskide kalmak değil ,zamana ayak uydurabilmek .Çocukken mahallede top oynamak güzeldir,gençliğinde gezip eğlenmek konsere gitmek,iş hayatına atılırsın kendi paranla tatil yapmak,gezmek tozmak güzeldir;emekli olursun çay bahçesinde oturmak sana güzel gelir.Her zamanın farklı güzel tarafları vardır
 

Eff

Jüpiter Yolcusu
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
251
Tepki puanı
253
Puanları
103
Hayatın her anını doya doya geçirmek lazım.
 

mertustun7

Yeni Fapstronot
Katılım
10 Kas 2020
Mesajlar
20
Tepki puanı
33
Puanları
14
Olay anı yaşamak gelecek korkusuyla yaşamamak veya geçmişe takılı kalmak değil.
 

Burak737

Yeni Fapstronot
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
14
Tepki puanı
15
Puanları
14
Sonu olan bedenimizin içinde sonsuz olan ruhun ağlayışı olduğu sürece bu dünyada tatmin olamaz fâni.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst