Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

En Büyük Sınavım...

bayhickimse

Yeni Üye
22 yaşındayım, ergenliğe girdiğim günden beri düzenli olarak mastürbasyon yapan bir bireydim... Cinsel ilişki sırasında uzun süre geç gelmeye başlayınca bunun ciddi bir problem olduğunu fark etmeye başladım. Erken gelen insanlar beni şimdi linç edebilir ama hiç öyle düşünmeyin erken gelmek kadar geç gelmek de büyük problem çünkü cinsel ilişki 3 saati aşınca karşı taraf doğal olarak; Niye boşalmadı, acaba ben mi tatmin edemiyorum? Benden etkilenmiyor mu? Doymadı mı hala? gibisinden negatif düşüncelere kapılıyor. Bu yüzden artık cinsel ilişki esnasında zevk almak ve anın tadını çıkarmak yerine o an tüm hedefim boşalmak oluyordu bu da işin bütün güzel kısmını öldürüyordu. Kaç kez kendimi zorla boşalmaya zorladığımı hatırlıyorum. Mastürbasyon yaparken bu kadar uzun sürmeyen aktivite, ilişki esnasında bu kadar uzayınca bir anormallik olduğunu anladım ve Nofap yapmaya karar verdim. Şu an 8. günümdeyim ama aşırı zorlanıyorum.
Vegan olalı 3 ay, Sigarayı bırakalı 2 yıl 8 ay, Şekeri ise 4 sene oldu ama hiçbiri bunun kadar beni zorlamadı. Hayatımın en büyük sınavını veriyormuş gibi hissediyorum, ama bu forumu ve benimle aynı hisleri paylaşan siz dostlarımı görünce bana motivasyon ve devam etme isteği geliyor. İyi ki varsınız arkadaşlar :)

karakartal0034

Venüs Yolcusu
İlişki sırasında nasıl gec boşalabilmeyi başarabiliyorsun? Bunun bir formülü var mı yoksa elinde değil mi?

bayhickimse

Yeni Üye
Ekstra bir şey yapmıyorum, kendiliğinden böyle hatta sırf partnerimin yorulduğunu veya sıkıldığını fark ettiğim için kendimi tatmin edemeden bitirdiğim çok cinsel ilişkim oldu.
İlişki sırasında nasıl gec boşalabilmeyi başarabiliyorsun? Bunun bir formülü var mı yoksa elinde değil mi?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6