Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Enerji Meselesi

Süper Mario

Yeni Fapstronot
Pmo yaptınız, enerjiniz bitti. Sonrasında dışarı çıktınız. 10 yaşındaki çocuk geldi ve "Çok yorgun gözüküyorsun" dedi. Tam olarak bunları yaşadım.
10 yaşındaki çocuk bile farkında... Ve biz "Neden sosyalleşemiyorum?" diye soruyoruz. Kim cansız bir insanla konuşmak ister düşünün. Kim sönmüş, bitmiş, enerjisi kendine yetmeyen biriyle sevgili olmak ister?.. Kurtulmak zorundayız. Bahanelere yer yok.
Diyelim ki 1 ay dayandınız. İçinizdeki enerjiyi hissediyorsunuz. O zaman o enerjiyi yönlendirin. Forumda yazılmış bir sürü yazı var bu konuyla alakalı. Boş kalmayın. Mutfağa girin bir şeyler deneyin. Ders çalışın. Kitap okuyun. Dışarı çıkın. Kodlama öğrenin. Meditasyon ve spor yapın. Ama bir şekilde bu enerjiyi yönlendirin. Çoğu sürecim boş kaldığım için bozuldu. Yapmam gereken işleri erteledim. Telefona geçeyim dedim ve sonrası relapse. Telefona hiç geçmeyelim demiyorum ama kendimizi kontrol etmek zorundayız. Enerji ve zaman bize en çok lazım olan şeyler. Biz bunları boşa harcıyoruz.
Biraz özeleştiri yazısı oldu. Okuduysanız teşekkürler. İnşallah hepimiz kurtulacağız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6