Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

FA Günlükleri

ToStars

Ay Yolcusu
Artık kendimi kanıtlıycam. Hem öyle böyle biri olmadığımı, hemde hiç bir korkunun ve ya bir başka şeyin beni yenemeyeceyini kanıtlıycam. Sadece neverfap deyil, her şey. Sizde şahitleri olucaksınız. Başlayalım..

0. Gün

ToStars

Ay Yolcusu
Dün ve bugün kaybetdim. Ama pes etmiyorum. Bilinçaltı ile ilgili çok güzel bir kitap okuyorum. Bitsin bütün notlarımı güzel bir yazı haline getirip, bilimsel kanıtlarıyla paylaşıcam. Bu foruma bir faydam olsun istiyorum, yani bağış pek mümkün gözükmüyor. Azerbaycanda olmam ve bir çok diger sıkıntı. Bunun yerine özelden meydan okuma, notları falan paylaşma, arada da bilimsel makaleleri okuyup nofapa faydalı olanları paylaşmağı planlıyorum. Ama bağımlıda olmamak gerek. Şuanki bağımılılık listem:

-PMO
-Sosyal meyda
-Forum
-Şeker
-Aşırı yemek
-erteleme

Yarın önemli gün. Daha güzel bir günlük yazısı geliceğine inanıyorum. Sanırım son sürecim başlıyor.

ToStars

Ay Yolcusu
Bu gün önemli bir hatamı anladım. Ama emin olmak için 90. Günde yazıcam. Şimdi saymaya başlıyalım. Eger 90. Güne bu sefer varırsam anlamışım demektir.

0. Gün

ToStars

Ay Yolcusu
Şimdi hatamı anlamanın faydası oluyor. Ne kriz var ne de bir şey. Yazımda bahsettiğim gibi olay kafada bitiyor. Bu gün sonu çok detaylı bir yazı yazıcam. Çalışayım ki bu yazıyı şablon yapıp her gün yazayım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6