Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fap Sonrası Halsizlik Ve Bu Son Olsunlar

TheBatman

Venüs Yolcusu
Sürekli fap yaptıktan sonra özellikle bacakların kemik kısmında bir ağrı ,uykusuzluk ,halsizlik oluyor.Daha sonra neverfap sürecine giriyorum.Daha sonra bu son olsun diye bir kere daha yapıyorum.Sigarayi bıraktım sigara da bu son olsunlar çok geldi eski denemelerim de kapılıp yine sigara içmiştim tıpkı pmo da aynı şey var bu son olsun.Son diye bişey yok o sona hiçbir zaman gelmiyeceksiniz.%1lik kisima girmek gerekiyorsa bu bataklığa düşen birçok kişi arasından sıyrılmam gerekiyorsa bu illere son şansı vermemem gerekiyor. Süreç zor ama imkansız değil.Bu işte p.r.n bir bağımlılık zihinsel bir bağımlılık ama mast bir alışkanlığa dönüyor bu ikisini aynı anda kullandığımızda ortaya bırakılması güç hem fiziksel hem zihinsel uyarım alınan çok güçlü bir etkiye getiriyoruz .Bu son olsunlara bir çare bulmaz isem bu kısır döngüden kurtulamiyacagim.

Valla knk sadece senin elinde olan birşey bozduğun zamanlarda git yaz deftere sonra aklına geldiğinde oku o sözlerin sana ait olmadığını bil. Buna hayır dersen iyileşirsin. Bizdede böyle oluyordu ama nefsini yenmekten başka çare yok.

mete

Venüs Yolcusu
Sürekli fap yaptıktan sonra özellikle bacakların kemik kısmında bir ağrı ,uykusuzluk ,halsizlik oluyor.Daha sonra neverfap sürecine giriyorum.Daha sonra bu son olsun diye bir kere daha yapıyorum.Sigarayi bıraktım sigara da bu son olsunlar çok geldi eski denemelerim de kapılıp yine sigara içmiştim tıpkı pmo da aynı şey var bu son olsun.Son diye bişey yok o sona hiçbir zaman gelmiyeceksiniz.%1lik kisima girmek gerekiyorsa bu bataklığa düşen birçok kişi arasından sıyrılmam gerekiyorsa bu illere son şansı vermemem gerekiyor. Süreç zor ama imkansız değil.Bu işte p.r.n bir bağımlılık zihinsel bir bağımlılık ama mast bir alışkanlığa dönüyor bu ikisini aynı anda kullandığımızda ortaya bırakılması güç hem fiziksel hem zihinsel uyarım alınan çok güçlü bir etkiye getiriyoruz .Bu son olsunlara bir çare bulmaz isem bu kısır döngüden kurtulamiyacagim.
Sürece başlayan herkesin düşündüğü ve yaşadığı şeyler bunlar . Ne olursa olsun dewam

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Benzeri şeyleri çok yaşıyorum.Her relapse sonrası boy abdesti almam gerekiyor,bu da sinüzit yapıyor.Başım ağrıdığı için bu son diyorum gene bozuyorum ve gene başım ağrıyor.Yeter ki neverfap e devam etmeye çalışalım en sonunda bu döngü kırılacak

kovulanyarismaci

Yeni Fapstronot
6 ay boyunca çabalamış ve bu durumu çok yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Rekorum 13gün dü
Bende hep bu son olsun derdim. Fakat şuan 20.gündeyim ve mezun olacağım. Sana tavsiyem çok kafaya takma, enerjini başka yerlere kanalize et

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6