Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Farklı olmaya çalışmak( Augusto'nun günlüğü)

AugustoEleven

Yeni Fapstronot
Merhaba. 22 günlük sürecimin sonuna geldim. Neverfap'i 1 yıl önce duymuştum. Duyduğum günden sürece başladım ve 2 aydan başarılı olmayan süreçlerle 1 yılı tamamladım. Süreçte henüz başarılı olmasam da, uzun vadede kendimi geliştirdim. Asıl istediğim etrafımda olan hayatı sorgulamayan insanlardan farklı şekilde hayatımı şekillendirmem, ve hayatın anlamını aramak araştırmak ve daim yeni şeyler öğrenmekti. Ama farklı olmak isterken farksız insanlardan birine döndüğümü ve onların arasında kendimi kaybettiğimin farkına vardım. Hayatta temamen katkısı olmayan insanlardan koşup uzaklaşmak isterken onlardan birine dönüyordum artık. Bazen 1 yıl insana fazla gelir, bir hedefe ulaşamadığını defalarca relapse olduğun aklıma gelir. Oysa ki, sürece farklı olup özfarkındalık kazanmak için başlamıştım. Ve evet bu bir depressif birinin yazdığı metn değil, sadece duygularımı iyi analiz ettiğimi düşünuyorum. Yeni sürecimde yeni taktikler deneyeceğim. Uzun süreli başarımın hazzını yaşayacağım.
En uzun yollar da bir adımla başlar.
Sürecinizde başarılar. Okuduğunuz için teşekkürler.

GoldenLight

Altın Işık
Her relapse yeniden ayağa kalkmak için bir fırsattır. Eminim ki relapse olduktan sonra hatalarının farkına varmış ve onları çözmek için uğraşıyorsun. Bende bir çok kere düştüm ama hatamın farkına vardım. Sıra sende dostum...

Savascı

Venüs Yolcusu
Üretken Üye
Gerçek savaşı düşmeyen, yaralanmayan birisi değildir, Gerçek savaşı defalarca kez düşmesine rağmen her seferinde kalkmayı başaran birisidir. Mücadelende başarılar dostum 👊 👊

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6