Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fast Food, Çer Çöpe Son.. Diyet Başlıyor

The King

Deneyimli Üye
Merhaba arkadaşlar. Aylardır sürekli 1-2 hafta düzenli giden bir diyet uygulayıp 3.hafta dünyaları yiyorum. Şu anda yeni bir sayfa açmak istiyorum. Diyet konusunda tam olarak uygulayacağım, yürüyeceğim bir yol ve buna dair çeşitli raporlar paylaşmak...

Bir hedefim var. Ulaşmak istiyorum ona. O yüzden yola çıkış belli, yürümesi belli, yol belli. Bakalım umarım güzel şeyler olur.

The King

Deneyimli Üye
2.GÜN

Maalesef normalde yemeyeceğim şeyler yedim. Bu ara bi kuzenim buralarda, ayarım bozuldu biraz. Neyse yola devam.

Samuray

Deneyimli Moderatör
Moderatör
Meydan Okuma Rozeti
Ben de böyle demiştim ve en son forumda pizza yiyerek günlük yazıyordum... En iyisi kola dahil tamamından soyutlanmak. Ben AVM'de kokuyu alınca bozmuştum. İnsanın canı çekiyor görünce.

burak abdul

siyahi/Mezun
Ayni dertten muzdaribiz hocam tek fark ben uzun zamandır seker kullanmiyorum. Takipteyim hocam basarılar diliyorum

Wiccan666

Merkür Yolcusu
1.GÜN

Fast food ve şeker tüketmedim. %70-80 civarı temiz beslendim. Genel anlamda iyi bir gündü.
Yediğimiz çoğu gıda kimyasal gübre,hormonlar ve zirai zehirler ile gdo'lu bir şekilde yetişiyor o yüzden yediğimiz hiçbir şey temiz değil.

Ugr

Yeni Fapstronot
Dostlar selam . Acaba diyette ne yiyorsunuz ve kaç öğün yiyorsunuz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6