Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fetiş Problemimi Nasıl Aşarım

Eff

Yoda
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 senedir ters ilişki takıntım var. Ters ilişkinin olmadığı p'ye girmiyorum ve fap yapamıyorum. Mutlaka ters ilişki olacak. Bunu yaşayan var mı?
Nasıl aşabilirim?

dewfrap

Yeni Fapstronot
Eft ( Tapping solution ) metodunu öğrenip kendine meditasyon yapıp bu konuyu aşabilirsin. Tapping solution tekniğini öğren ve dene. Bu teknik Türkiyede çok bilindik mi bilmiyorum ama yurt dışındaki Türkler bu konuyla çok ilgileniyor hatta Üniversitesilerdede bu tapping solution öğretilmeye başlandı.Kendine inanarak söylediğim teknik ile deneyebilirsin .

Lazkopat

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 senedir ters ilişki takıntım var. Ters ilişkinin olmadığı p'ye girmiyorum ve fap yapamıyorum. Mutlaka ters ilişki olacak. Bunu yaşayan var mı?
Nasıl aşabilirim?
İşte bu burada paylaşabileceğiniz bir dert. Dostum bence en iyisi bir psikoloğa gitmen olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta neyden kaynaklı olduğunu o daha iyi bilir. Ha bir de neverfap yapmak yardımcı olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6